Váš týden podle hvězd: 8.7. - 14.7. 2019

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Berani

Nebuďte tak impulsivní a naučte se rozlišovat intuici od svých osobních přání. Naučte se rozlišovat, co je pro vás opravdu důležité a na velké nové začátky si raději měsíc počkejte. Pusťte se do energického úklidu a opravujte doma, co se dá.

Býci

Možná začne víc zmatků, než byste se přáli, a tak si udržujte svůj pragmatický nadhled. Pokud se objeví nějaká nečekaná „dobrá nabídka“, nejdříve ji pořádně prověřte. Na schůzky jezděte o trošku dřív, protože doprava může kolabovat.

Blíženci

Dávejte si pozor na to, aby vám okolí dobře rozumělo. Jste velmi aktivní a v tento čas se mohou některá slova doslova ztrácet. Při každé důležité schůzky se ujistěte, jestli si to daná osoba opravdu pamatuje. Smějte se sami sobě a buďte flexibilní.

Raci

Věnujte se naplno velkému úklidu a oslavujte své narozeniny v okruhu svých nejbližších. Zatím se do ničeho nového nepouštějte a jen rozjímejte. Mnohem lepší čas na vaše nové začátky bude v srpnu.

Lvi

Pomalu rozjímejte nad svým uplynulým rokem a pobývejte často v přírodě a hlavně u vody. Bavte své okolí tak, jak to umíte jen vy a dávejte si pozor na vzájemnou komunikaci v rodině, kde může panovat mnoho nedorozumění. Nebuďte impulsivní a učte se vyčkávat.

Panny

Odpusťte některým kolegům v práci, a pokud nemáte proč, vrhněte se do energického uklízení a čištění nejen vašich pracovních závazků, ale i domácnosti. Spíš se zaměřte na opravy a na pořizování nových věcí, vyčkejte.

Váhy

Některé rodinné a partnerské vztahy se mohou komplikovat, a pokud se to nebude týkat přímo vás, dejte útěchu svým bližním. Určitě si všimnete, že někteří vám blízcí lidé budou procházet velmi obtížným časem, a tak využijte svých vrozených psychologických darů.

Štíři

Ponořte se do všech záležitostí, které by vás mohli brzdit, a které mají svůj původ ve vaší rodinné historii. Získejte informace o osudech svých předků a možná zjistíte, že s některými z nich jste hluboce spojeni. Pracujte spíš na vnitřních úrovních a nechte život plynout.

Střelci

Dejte si přestávku, a pokud jste na dovolené, v klidu si užívejte starých památek i osvěžující síly vody. Nesnažte se toho stihnout moc, mohli byste být zklamáni různými komplikacemi, se kterými si na svých cestách možná budete muset střetnout. Užívejte si překvapujících událostí a v krizových situacích používejte svůj věhlasný humor.

Kozorozi

Zaměřte se především na své rodinné vztahy a svou domácnost. Opravte to, co už dlouho volá o pozornost a věnujte se více svým nejbližším. Práce vám rozhodně neuteče, neboť je pro vás až příliš důležitá. Dejte své rodinné vztahy do pořádku a zaměřte se na svůj vztah s důležitými muži života počínaje otcem.

Vodnáři

Pobývejte u vody s přáteli a ponořte se do studia nějaké psychologické literatury. Vneste do svých rodinných vztahů aspekt přátelství a pomozte svými vynikajícími znalostmi těm, kteří o to projeví opravdový zájem.

Ryby

Nastal čas odpuštění a v tom jste z celého zvěrokruhu největším mistři. Dávejte si však pozor na přehnané sebeobětování, které se s tímto pojmem často plete. Pokud opravdu odpustíte, energie se uvolní a vy se nemůžete cítit jako oběť. V opačném případě můžete být hodně smutní.

Čtěte dál