Váš týden podle hvězd: 8. 6. - 14. 6. 2020

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Připomeňte si své dlouhodobé cíle a nechte si poradit od lidí, které respektujete. Investujte do svého vzdělání a učte se od těch nejlepších. Pokud se ve svém partnerství nudíte, udělejte něco, co vás oba vzájemně obohatí.

Býk

Navštěvujte krásná přírodní a romantická místa a sdílejte je se svým partnerem. Více spolu komunikujte, a pokud váš vztah vázne, udělejte něco pro jeho oživení. Dejte svým milostným vztahům hlubší smysl a více s druhými mluvte o svých potřebách.  

Blíženci

Oslavujte život a dejte tomu svému hlubší smysl. Mnoho z vás má nebo bude mít narozeniny, a tak se poraďte s někým, komu důvěřujete, jak se svým novým osobním rokem naložíte. Pobývejte často v přírodě a připomeňte na své silné stránky i budoucí sny.

Rak

Vyhněte se stále opakujícím a nudným činnostem nebo lidem, se kterými se stýkáte jen z povinnosti. Dejte všemu hlubší smysl a snažte se své pocity pojmenovat. Každá snaha se počítá, přestože slova nejsou vždy dokonalá. Více s druhými mluvte, aby vás opravdu uviděli.  

Lev

Zaměřte se tento týden na to, co je pro vás opravdu smysluplné. Doporučujeme si vše zapsat do svého zápisníku, abyste tyto vzácné poznatky nezapomněli. Udělejte si například koláž vašich životních snů a umělecky ji ztvárněte.

Panna

Někteří z vás možná již nějakou dobu přemýšlí o velkých pracovních změnách. Dříve, než něco začnete, si vše dobře promyslete. Pokud jste nedávno již jisté kroky udělali, neotáčejte se zpět, ale postupujte vytrvale krok po kroku. Připomeňte si svou pracovní vizi a neživte v sobě žádné pochybnosti.

Váhy

Posilněte své partnerské, rodinné, ale i přátelské vztahy. Více s druhými komunikujte a nečekejte, až se vždy ozve druhá strana. Buďte aktivnější a zkuste své blízké překvapit něčím novým. Vyhýbejte se rutině a lidem, kteří mluví pořád o stejných věcech.

Štír

Možná nastal čas někomu poradit nebo navštívit někoho, kdo vám důvěřuje a vyslechne si pohled z jiné strany. Sledujte svůj způsob komunikace s různými lidmi a občas se snažte být diplomatičtější. Napište si seznam svých nejvyšších přání a tužeb.   

Střelec

Přišel vhodný týden pro různé procházky v přírodě a navštěvování přírodních krás naší země. Hranice se postupně uvolňují, a tak si jen připomeňte, do jakých krajin vás vaše duše ještě volá. Je to cesta vnitřní nebo vnější? Svými radami druhým nešetřete, pokud budete požádáni.

Kozoroh

Přestože mnoho z vás ví, kam směřuje, je dobré občas své životní cíle aktualizovat. Doporučujeme být tento týden co nejčastěji v přírodě a přemýšlet o svém životním směřováním. Hodně z vás již učinilo velké životní změny a některé to teprve čeká.

Vodnář

Dejte svým přátelským, kolegiálním i partnerským vztahům hlubší smysl. Více druhým naslouchejte, přestože můžete často jednoduše předvídat témata, o kterých druzí budou chtít mluvit. Dívejte se za vnější formy a hledejte hlubší smysl svých vztahů.

Ryby

Některým z vás se mohou v životě dít zázraky nebo se můžete cítit trochu ztracení. Jde o to, jak hluboce spojeni jste se svou vlastní duší. Podívejte se na všechny důležité vztahy s muži vašeho života a odpusťte všem, co vám kdy ublížili, aby do vašeho života mohli přijít muži vám opravdu rovní.

Čtěte dál