Váš týden podle hvězd: 8. 3. - 14. 3. 2021

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Udělejte něco pro svou duševní činnost a více si užívejte života. Pracujte se svou pozorností a věnujte se jen těm činnostem, které vám způsobují radost. Tancujte, smějte se a rozvíjejte své tvůrčí dovednosti. Zkuste si vést deník vděčnosti.

Býk

Probuďte v sobě vášeň k životu, napříč tomu, co se ve světě děje. Častěji se milujte a více si hrajte. Uspořádejte rodinnou oslavu a buďte pro druhé oporou i v jejich těžších chvilkách. Nechte se inspirovat příběhy vašich mocných předků a vytvořte svůj vlastní mýtus.

Blíženci

Každé ráno si zkuste napsat aspoň dvě tři stránky svých myšlenek, aniž byste zastavovali jejich proud. Zapomeňte na správnou interpunkci a jen pište, co vás napadne. Denně věnujte jednu hodinu jakékoliv tvůrčí aktivitě. Oslavujte život, jak nejlépe dovedete.

Rak

Investujte do své domácnosti a nějakým způsobem ho zkrášlete. Udělejte si ze svého bytu nebo domu chrám, do kterého se budou všichni rádi vracet. Pokud se moc fyzicky nehýbete, zkuste běhání, rychlou chůzi nebo spontánní tanec.

Lev

Můžete pocítit příval tvůrčí energie, a tak se pusťte do všeho, co stojí za to. Hledejte originální řešení všech životních výzev, které před vámi stojí. Vnášejte radost tam, kde sídlí smutek a intenzivně žijte přítomným okamžikem.

Panna

Naučte se ve svém životě oceňovat, co je dobré. Svého vnitřního kritika jednoduše tento týden ignorujte. Hledejte v sobě i v druhých to, co je skvělé. Kam svou pozornost nasměrujete, to budete žít. Je to nelítostná pravda. Nebojte se také více riskovat.

Váhy

Zaměřte svou pozornost na ty nejvyšší ideály, které uznáváte a buďte jim věrní. V této době je to více než důležité. Obnovte důvěru v život a vězte, že vše se nakonec v dobré obrátí. Buďte aktivní všude tam, kde můžete být druhým nějakým způsobem nápomocni.

Štír

Radujte se ze svého intimního života a užívejte si společných chvil s partnerem. Sexuální síla je tou největší silou ve vesmíru, protože z ní jsme všichni stvořeni. Neoddělujte lásku těla, od lásky duše a vše sjednoťte v jeden harmonický celek.

Střelec

Buďte připraveni druhým pomáhat. Často míváte prorocké vhledy, a tak se nenechte zmást všemi možnými negativními scénáři kolem vás. Jsou to všechno jen možnosti, které se mohou a nemusí stát. Záleží je na nás, co si vybereme. Uvědomte si svou sílu tvořit.

Kozoroh

Láká-li vás umělecká činnost, jednoduše začněte prvním krokem. Využijte nuceného klidu k rozvíjení svých tvůrčích sil. Máte většinou těžší začátky. Za to když vytrváte, nic vás již pak nezastaví.

Vodnář

Buďte odvážní ve svých vizích a začněte spolupracovat s lidmi na něčem, co budete moci uskutečnit ve vzdálené nebo blízké budoucnosti. Nenechte se strhnout kolektivními strachy, které jen blokují energii ke konstruktivním celospolečenským změnám.  

Ryby

Buďte vděční za všechny maličkosti i velké zázraky, kterými vás život doposud obdařil. Udržte si své ideály napříč tím vším, co provází momentální svět. Vše se neustále mění, a tak aktivně čekejte na další vlnu dobra.   

Čtěte dál