Váš týden podle hvězd: 8. 2. - 14. 2. 2021

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Rozvíjejte nadále svou životní odvahu a rozhodněte se ve všech svých předsevzetích vytrvat. Jednejte s druhými na rovinu a nevyhnutelné důležité schůzky orientujte na konec týdne.

Býk

Zaměřte se na posílení svého fyzického těla. Vzpomeňte si především na to, co vám vždy pomáhalo v dobách minulých. Obnovte to, co bylo dobré, ale z nějakého důvodu jste na to zapomněli. Hodně se procházejte přírodou a navštěvujte svá oblíbená místa síly.

Blíženci

Umíte projevit svůj hněv? Pokud vám někdo záměrně nenaslouchá, zkuste mu napsat dopis, ve kterém se svěříte se svými nejtajnějšími pocity. Ten dopis nemusíte doopravdy odeslat. Píšete ho především pro sebe. I tak mohou nastat velké změny.

Rak

Jestli už uklízíte, zkuste ještě přidat na své úsilí. Pokud jste ještě nezačali, neztrácejte čas. Můžete toho hodně zvládnout a připravit si tak ideální podmínky pro vaše další důležité životní kroky. Udělejte něco pro sebe a pobývejte častěji se svými přáteli.

Lev

Vzpomeňte si na všechny vaše minulé sexuální zkušenosti a srovnejte se svou současností. Jak to máte teď? Udělejte něco pro svůj intimní život, ale buďte opatrní, co se týká vaší komunikace vůči partnerovi. Mezi léčením a zraněním je úzká hranice.

Panna

Vytrvejte ve svých dobrých záměrech, přestože období „retrográdního Merkura“ může být v tomto ohledu občas otravné. Zdravě projevujte svůj hněv a pokud možno intenzivně cvičte. Věnujte svou pozornost především tomu, co již velmi dobře znáte.  

Váhy

Když budete mít tendenci více spát a být unavení, nenechte se zmást. Pokud nejste nemocní, je to spíš přebytek energie, který nemá potřebný ventil. Rozvíjejte své sociální kontakty způsoby, kterými to lze. Buďte v tomto ohledu tvořiví.

Štír

Snažte se zaměřit na svou vzdálenou budoucnost. S jakými lidmi a přáteli byste chtěli v příštích deseti letech trávit nejvíce času? Chcete na svém současném stavu něco měnit nebo spíš udržovat současný směr? Osnujte plány a připravujte se na velkolepé začátky.

Střelec

Vyhýbejte se všem omezujícím myšlenkám, teoriím i názorům. Jste tu od toho, abyste druhým předávali naději i v těch nejhlubších temnotách. Používejte svůj osobitý humor a pobývejte více času se svými přáteli. Zejména s těmi, kteří neberou život tolik vážně.

Kozoroh

Zamyslete se nad tím, co pro vás znamená osobní svoboda. Přestože máte rádi disciplínu a řád, je to ve své podstatě jenom pro to, abyste nakonec měli dostatek času a prostoru pro sebe, své blízké a své koníčky. Na to nikdy nezapomeňte.

Vodnář

Oslavujte život v jeho plné míře a dovolte si první měsíc vašeho nového osobního roku věnovat především sobě. Hrajte si s odvážnými vizemi a zároveň se pravidelně věnujte nějaké náročnější fyzické činnosti, kterou dobře zvládáte.

Ryby

Naučte se svým přátelům nastavovat takové hranice, které vám v budoucnu poskytnou bezpečnou atmosféru i svobodný pohyb. Máte sklony druhé neustále zachraňovat, ale občas zapomínáte na sebe. Nastal čas si na sebe opět trochu vzpomenout.  

Čtěte dál