Váš týden podle hvězd: 8. 11. – 14. 11. 2021

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Zamyslete se nad tím, co klíčového ve vašem životě změnit, aby vaše další životní kroky byly co nejefektivnější. Využijte čas změn k tomu, abyste se stali tou nejlepší verzí sebe sama. Udržte si pozitivní energii za každou cenu.

Býk

Učiňte změny, o kterých již dlouho sníte. Nejdříve však vypracujte strategický plán a pak postupujte krok za krokem. Nebojte se inovací, které budou vyžadovat odvahu. Investujte více energie do svého milostného života, protože to vás nabíjí.

Blíženci

Občas hodně přemýšlíte, což v této době nemusí být vůbec pohodlné. Opřete se do velkých životních změn a naučte se důvěřovat proudu života. Často si zapisujte své nejčastější myšlenky a uvědomte si, že je můžete kdykoliv změnit.

Rak

Udělejte něco nového pro svůj stávající domov. Kupte si do bytu něco nového nebo rozmístěte nábytek jinak, než jste zvyklí, aby lépe proudila energie. Uvědomte si rovněž, co doopravdy potřebujete ve svém milostném životě, a zkuste pro to něco udělat.

Lev

Již od vínku v sobě nosíte obrovské tvůrčí schopnosti, které se mohou projevovat jak v umění, tak ve vašem stávajícím zaměstnání nebo v každodenním životě. Nastal čas se posunout o krok dál, aby se vaše poslání stalo jednoho dne i povoláním.

Panna

Nesnažte se ve svém životě na vše připravit, protože byste se tak dostali ještě pod větší tlak. Měňte jen to, co je pro vás opravdu důležité, a výsledek bude mluvit za vás. Zaměřte se na své životní priority, vytvořte si plán a krok po kroku ho uskutečňujte.

Váhy

Naučte se častěji být jen sami se sebou. Pozorujte lidi kolem sebe z určitého odstupu a vyčkávejte. Ujasněte si své názory a nenechte se vtáhnout do světa jiných lidí, přestože pro ně máte pochopení. Naučte se říkat „ne“ bez pocitu viny.

Štír

Využijte kolektivních změn k hlubší práci sami na sobě. Dívejte se pod povrch věcí a jednejte podle svého nejlepšího svědomí. Využívejte svou moc tím nejlepším možným způsobem a pomozte jen těm, kteří pomoc doopravdy chtějí.  

Střelec

Vyzkoušejte nějaký nový druh fyzického cvičení, nebo jógy. Najděte si dobrého učitele, tedy pokud již sami nepředcvičujete. Zkoumejte světové trendy, protože velké možnosti vám přinášejí vaše kontakty se zahraničím.

Kozoroh

Více si užívejte radostí svého těla. Zamyslete se nad svým sexuálním životem a udělejte něco pro jeho zlepšení. Buďte ochotni vyzkoušet něco nového, protože je pro to příhodný čas. Ponořte se naplno do všech změn, o kterých víte, že mají být učiněny.

Vodnář

Máte-li nějaké dobré nápady, jak zlepšit své domácí nebo pracovní podmínky, nastal čas je uskutečňovat. Mějte trpělivost s lidmi, kteří se změn bojí, protože to se může v blízké budoucnosti změnit. Nevstupujte zbytečně do konfliktů a ničím se hlavně netrapte.

Ryby

Mnoho z vás má rozvinutou schopnost snít, a tak svou praxi zkuste ještě více prohloubit. Každý večer žádejte „snový zdroj“ o vedení a moudrost v oblastech, které vás momentálně nejvíce trápí. Ušetříte si tak spoustu práce a námahy.      

Čtěte dál