Váš týden podle hvězd: 7.10. - 13.10. 2019

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Berani

Zaměřte se na to dobré a oslavujte život, jak nejlépe dovedete. Nenechte se nikým nespravedlivě shazovat a buďte věrní svým vnitřním pocitům. Radši zaměřte svou pozornost na dobrou zábavu a lidi, které máte opravdu rádi. Nevzdávejte se.

Býci

Buďte aktivnější a více se otevřete dobré společnosti. Když narazíte na hlupáka, berte ho jako směrovku, která vám ukazuje, že máte jít jiným směrem. Navštivte nějaký dobrý koncert vaší oblíbené hudby nebo pobývejte v tichu a usmívejte se, ať se děje, co se děje.

Blíženci

Zorganizujte nějakou společenskou událost a scházejte se s lidmi, kteří vás nebudou zpochybňovat. Navštěvujte galerie, divadelní hry a zaměřujte svou pozornost na to, co vám připadá krásné. Kupte si nějaké hezké šaty a vyhýbejte se negativistům.

Raci

Popřemýšlejte o svém vztahu k otci, manželovi nebo partnerovi. Nedávejte jim příliš mnoho síly, kterou si nezaslouží. Buďte sami sebou a myslete občas i sami na sebe. Naučte se méně brát osobně to, co o vás někdo říká nebo jakým způsobem se k vám chová.

Lvi

Buďte tvůrčí a zaměřte se na rozdávání svého neuhasitelného světla. Občas i vy potřebujete dobít baterie, a tak se pohybujte ve společnosti opravdu podporujících lidí. Snažte se nacházet světlo i v lidech, kteří jsou hluboce ponoření do svého vlastního stínu.

Panny

Možná se bude ve vašem zaměstnání odehrávat mnoho změn, které vy budete citlivě vnímat. V žádném případě nepropadejte strachu z budoucnosti, který je vaším největším nepřítelem. Vaše pracovní dovednosti jsou nedocenitelné, a tak se o sebe nebojte. Vždy existuje cesta.

Váhy

I nadále oslavujte život v jeho nejlepších odstínech. Harmonie mezi světlem a temnotou vytváří posvátný tanec, kterým je život sám. Zaměřujte svou pozornost na naději, lásku a především krásu. Venuše vládne vašemu životu, a tak tohoto daru naplno využívejte.

Štíři

Může docházet k určitým mocenským bojům v mnoha oblastech vašeho života, a vy umíte geniálně vycítit kdy bojovat a kdy vyjednávat. Použijte svůj přirozený šestý smysl k tomu, aby bylo na světě co nejméně „mrtvých“.

Střelci

Dejte průchod své neodolatelně optimistické povaze a pomáhejte těm, kteří mají méně štěstí, než vy. Možná uvidíte kolem sebe více smutných příběhů, a tak určitým lidem ukažte kousek ze svého nevyčerpatelného zdroje moudrosti. Použijte svůj věhlasný humor.

Kozorozi

Zaměřte se nejen na svou práci, ale i své partnery. Překvapte svou druhou polovičku pozvánkou na koncert, divadelní hru nebo ples. Kupte si nějaký šperk, který podpoří váš ženský šarm a odrazí vaše nejlepší duševní kvality.

Vodnáři

Užívejte života plnými doušky a nenechte nikoho, aby do vaší mysli vkládal semínka strachu. Zabojujte za své vize a obklopte se lidmi, kteří vám věří. Více pozornosti dejte svým partnerům, aby se necítili jako jedni z mnoha.

Ryby

Vneste do svých partnerských vztahů více harmonie a duševní pospolitosti. Zajděte na dobrý koncert, který obohatí vaši duši nebo seminář, který váš vztah posune na další úroveň. Oslavujte život svou vděčností k zázrakům, kterými může být váš život obklopen. Vnímejte své sny jako radar, který vám pomůže se orientovat ve vaší síti vztahů.

Čtěte dál