Váš týden podle hvězd: 7. 9. - 13. 9. 2020

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Vrhněte se na všechny nepříjemné detaily, o kterých víte, že mají být ve vaší práci nebo doma vyřešeny. Dávejte si pozor, abyste druhým nesdělovali svou pravdu příliš necitlivě, protože by se účel zřejmě míjel s účinkem.

Býk

S radostí se vrhněte do všech projektů nebo cílů, které pro vás znamenají jistou výzvu. Tento týden vás může bavit vše uvádět do většího pořádku. Ponořte se do inovací a nečekejte na to, až se něco stane zvenčí. Buďte iniciativní a úspěch je zaručen.

Blíženci

Nastal čas své myšlenky opravdu realizovat. Nevyhýbejte se nepříjemnému a více se zaměřte na detaily. Postupně se zkoušejte zbavovat všeho, co ve svém životě opravdu nepoužíváte. Pročistěte vzduch a otevřete se novému.

Rak

Tento týden se zaměřte na svůj domov a práci. Hodně uklízejte a dovolte si ze svého života propustit minulost ve formě různých věcí, které už stejně dlouho nepoužíváte. Zaměřte se rovněž na svůj duchovní růst a naučte se nový druh relaxace nebo meditace.

Lev

Učiňte se ještě krásnějšími. Investujte svou energii nejen do kvalitní stravy, ale vyzkoušejte i nový druh cvičení. Pokud se věnujete nějakému umění nebo řemeslu, soustřeďte se na techniky, které vám tolik nejdou. Dělejte vše, jak nejlépe dovedete. Ne méně, ne více.

Panna

Oslavujte život a vrhněte se s radostí do všeho, o čem víte, že má své rezervy. Prodejte nebo darujte vše, co již ve svém životě nepoužíváte a nebojte se citlivě říkat nahlas to, co by se mělo dělat lépe. Nebuďte však v tomto ohledu na druhých závislí a jednejte.

Váhy

Zaměřte se na kvalitu svých partnerských, pracovních nebo kolegiálních vztahů. Pokud vás nějaký člověk rozčiluje, nečekejte na to, až se změní on, ale chopte se sami iniciativy. Dejte do všeho své nejlepší kvality, a pak bude jasné, zda pokračovat nebo ne.

Štír

Dávejte si tento týden pozor na své břitké poznámky. Mohli byste nechtěně někomu ublížit. Raději se zaměřte na všechny oblasti svého života, které vás nějakým způsobem znepokojují. Pokud nic takového není, pomáhejte druhým.

Střelec

Naučte se nějaký nový jazyk nebo zdokonalujte svou angličtinu. Připravte se na své budoucí cesty, protože ve vašem životě jich bude ještě dost. V pracovní oblasti se zaměřte na kontakty ze zahraničí nebo o nich aspoň uvažujte.

Kozoroh

Nastal čas se vrhnout na všechny nepříjemné detaily, které dlouho odkládáte. Pokud o ničem takovém nevíte, vrhněte se do budoucích výzev, které souvisí s vašimi budoucími záměry. Pracovní nasazení střídejte s odpočinkem, který je rovněž důležitý.

Vodnář

Položte pevné základy svým budoucím vizím. Váš čas v následujících letech přijde, a tak již teď je dobré se zaměřit na přípravy. Především popřemýšlejte o lidech, se kterými byste rádi spolupracovali. Kdo z nich bude mít dostatečnou trpělivost a pochopení?

Ryby

Najděte radost v každodenních aktivitách i ve své práci. Neztrácejte ze zřetele své ideály, protože mohou být realizovány. V žádném případě se nevzdávejte a dejte se do velkého úklidu, abyste vytvořili prostor pro přicházející zázraky. Zdravě jezte a pravidelně cvičte.     

Čtěte dál