Váš týden podle hvězd: 7. 6. - 13. 6. 2021

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Ke všem praktickým záležitostem přistupujte vynalézavě a ponořte se do studia něčeho, o čem jste v minulosti hodně uvažovali, ale zatím k tomu nebyla vhodná příležitost. Vyhýbejte se nákupům zcela nových věcí a oblečení. Raději se zbavujte všeho přebytečného.

Býk

Pokud máte sourozence, pracujte na vzájemné komunikaci a soustřeďte se na zlepšení těchto vztahů. Nemáte-li je, zaměřte se na vzdálený okruh příbuzných a někoho navštivte. V práci se soustřeďte na řešení všech zmatků, ke kterým může docházet.  

Blíženci

Vyhledávejte odborníky, se kterými již máte z minulosti dobré zkušenosti. Nechte si rozšířit obzory, ale nerozhodujte se zbrkle. Pokud máte závazky z minulosti, snažte se je všechny postupně splatit. Zaměřte se na svůj život a oslavujte nadcházející osobní rok.

Rak

Soustřeďte se tento týden na to, jak o sobě smýšlíte. Změňte kvalitu svých myšlenek a uvědomte si, v čem spočívá vaše síla. Rozhodněte se v sobě probudit svou „vnitřní učitelku“ tím, že se něco nového naučíte nebo začněte předávat to, co již dlouhodobě ovládáte.

Lev

Věnujte se intenzivně nějakému řemeslu nebo umělecké činnosti, které jste se kdysi chtěli věnovat. Máte možnost vyléčit určité nedokončené záležitosti, a to v mnoha oblastech vašeho životního příběhu.

Panna

Je ideální čas pro uklízení nejen doma, ale i ve vaší práci. Zbavujte se všech zbytečných věcí a vrhněte se do oprav, které možná již dlouhodobě odkládáte. Dávejte pozor, jakým způsobem s druhými mluvíte. Vnímejte energii svých vlastních slov.

Váhy

Pracujte na vztazích s lidmi, kteří pro vás byli důležití ve vzdálené minulosti. Zavolejte někomu pro vás důležitému a nečekejte, až se vám daná osoba ozve sama od sebe. Dávejte to, po čem sami toužíte, abyste dostávali.

Štír

Ke všem životním výzvám přistupujte vynalézavě. Obklopte se poradci, učiteli a lidmi, jejichž schopnostem opravdu věříte. Ponořte se do hlubokého zkoumání témat, ke kterým jste inklinovali již v dětství. Pokuste se někomu ze své minulosti odpustit.

Střelec

Zaměřte se na zdokonalování svých jazykových dovedností. Zejména těch, které jste kdysi ovládali nebo jste o nich uvažovali. Při vašich budoucích cestách se to bude více než hodit. Investujte do svého vzdělání a nikdy se nepřestaňte učit.

Kozoroh

Více mluvte se svými příbuznými a lidmi kolem sebe. Občas můžete působit nadřazeným a odtažitým dojmem, který často neodpovídá vašemu vnitřnímu rozpoložení. Neuzavírejte se před druhými, ale ukažte jim hloubku, která ve vás spočívá.

Vodnář

Zatím ještě s novými životními kroky a plány vyčkávejte. Získávejte všemožné informace a jejich pravdivost si raději v tomto období ověřujte. Nedělejte předčasné závěry a ke všem záležitostem přistupujte se svou pověstnou vynalézavostí.

Ryby

Budete-li mít pocit, že v některých důležitých oblastech vašeho života vládne zmatek, tak se nebojte zeptat svých oblíbených viditelných či neviditelných průvodců, kterých máte kolem sebe požehnaně. Příliš se ničím netrapte a dělejte si ve svém životě pořádek. 

Čtěte dál