Váš týden podle hvězd: 7. 12. - 13. 12. 2020

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Odpusťte sobě i všem, kdo vám kdy v životě ublížili. Vyčistěte se od nánosů minulosti a hodně uklízejte. Vytvářejte si nový prostor jak pro přicházející dary života, tak budoucnost, která nám všem klepe na dveře. Buďte připraveni na nový začátek.

Býk

Blíží se vánoční svátky, které mají být časem pohody a rodinné harmonie. Buďte štědří a soustřeďte se více na kvalitu než na kvantitu. Překvapte své nejbližší něčím, co potěší jejich srdce. Buďte štědří i ve chvílích nejisté budoucnosti.

Blíženci

Očistěte svou mysl od všech negativních myšlenek. Inspirujte se afirmacemi a pozitivními prohlášeními a čtěte si je, pokud možno nahlas. Vyhněte se pomlouvání druhých jak u sebe, tak u vašich blízkých. Hledejte učitele, který osloví vaše srdce.

Rak

Zaměřte se tento týden na svou domácnost a velký úklid. Čekají vás vánoční svátky, které jsou často tou největší příležitostí, jak posílit vztahy ve vaší rodině. Tentokrát to může být mnohem důležitější než kdy jindy. Mějte odvahu být v každém okamžiku sami sebou.   

Lev

Inspirujte se různými přednášky od zahraničních učitelů, umělců, filozofů a vědců. Sami popřemýšlejte o tom, zda byste nechtěli něco pro vás důležitého se světem sdílet. Vytvořte si blog, napište knihu nebo malujte a dejte ze sebe všechno ven.

Panna

Většina z vás má velmi citlivé a zranitelné tělo, a tak můžete projevovat zájem o zdravou výživu a cvičení. Než začnou vánoční hody, doporučuji se věnovat detoxikaci vašeho těla, abyste povánoční nápor vydrželi.

Váhy

Vyhýbejte se příliš komplikovaným a nejasným lidem. Obklopte se těmi, kterým naprosto důvěřujete a těšte se z této přítomnosti. Buďte ochotni odpustit všem vašim bývalým láskám, které vám kdysi ublížily. Učiníte tak prostor pro zázraky a nové životní zkušenosti.

Štír

Naučte se odpouštět lidem z vaší dávné minulosti. Lidé se mění, protože se měníte i vy. Uvědomte si, na koho se ve svém životě nejvíc zlobíte a zkuste se od toho osvobodit. Cvičte jógu, zdravěji jezte a naučte se nějakou novou duchovní techniku nebo dovednost.

Střelec

Dávejte si pozor na svá slova, která občas vystřelíte z dobré vůle, ale někdy zasáhnou jiný cíl, než jste měli v úmyslu. Naučte se omluvit těm, o kterých víte, že jste jim ublížili a rozvíjejte nadále svého optimistického ducha. Život vás teď opravdu potřebuje.

Kozoroh

Mnoho z vás již dlouhodobě prochází intenzivním transformačním obdobím. Nechte minulost za sebou a vytvořte si plán na dalších dvacet let. Osnujte plány a představte si, čemu byste se mohli s plnou vášní věnovat.

Vodnář

Očistěte svou mysl od nánosů, které ve vás mohl zanechat uplynulý rok. Jste svobodné bytosti, a tak můžete mnohem hůře snášet současnou situaci, která ve společnosti nastala. Místo boje proti tomu, co funguje „špatně“, se zaměřte na inovaci a budoucnost.

Ryby

Nesnažte se pomoci všem, přestože se to teď může smutnými příběhy kolem vás jen hemžit. Naučte se druhým nastavovat hranice a nevzdávejte svůj neutuchající idealismus, který vychází z jiných sfér. Vnášejte světlo tam, kde je tma a naučte druhé odpouštět.          

Čtěte dál