Váš týden podle hvězd: 6.5. - 12. 5. 2019

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: archiv Harper's Bazaar US

Berani

Spojte se s lidmi, kteří mají podobné sny a cíle. Zaměřte se na své finanční záležitosti a udělejte změny, na které již dlouho myslíte. Poraďte se s odborníky, kterým důvěřujete a naučte se šetřit na budoucnost.

Býci

S radostí se vrhněte do všech nových začátků, které nějak souvisí s vaší finanční situací nebo fyzického cvičení. Je krátce po novoluní v Býku, a tak se mohou v následujících dnech objevovat nové příležitosti. Využijte jich a oslavujte dary života.

Blíženci

Vytvořte si takovou síť lidí, se kterými není jen sranda, ale kteří vám budou moci pomoci i prakticky. Sami pomozte těm, kteří jsou momentálně v problémech, a pamatujte, že vše se zapisuje na „neviditelný účet“, který je naprosto spravedlivý.

Raci

Je po novoluní v Býku, a tak si dovolte koupit do své domácnosti něco krásného nebo užitečného. Nechte si poradit od lidí, které dobře znáte a důvěřujete jim, protože pocit bezpečí je pro vaše dobré rozhodování nesmírně důležité.

Lvi 

Vrhněte se do všech finančních výzev, které by mohly brzdit váš tvůrčí elán. Učiňte si potřebný materiální prostor pro své odvážné projekty. Překonejte odpor k nepříjemnému a učiňte, co je nutné, abyste byli svobodní ve svých činech.

Panny

Choďte do přírody a oceňujte její krásu i schopnosti léčit fyzické i psychické neduhy. Zajděte na nějakou léčivou masáž nebo terapii, která pracuje s vašim fyzickým tělem. Důvěřujte více svým smyslům a popřemýšlejte, jak být ještě více nápomocní matce Zemi.

Váhy

Kupte si nějaké krásné šaty, šperk či kamínek. Každý kamínek v sobě nosí nějaké poselství, a tak vybírejte důkladně. Zkuste si tento kamínek položit blízko své postele a vnímejte, jestli se vám náhodu nezměnila kvalita snů.

Štíři

Požádejte sny, ať vám pomohou lépe pracovat s vaší finanční situací. Pokud nevíte ke komu chodit cvičit, opět požádejte sny, ať vám ukážou, kdo je pro vás momentálně nejvhodnější. Setkávejte se s odborníky na finance a nechte si ukázat i jiné zajímavé přístupy.

Střelci

Navštěvujte různé duchovní učitele z jiných zemí a nechte se jimi inspirovat. Zároveň se zaměřte i na své praktické záležitosti a nechte si poradit o lidí, kteří mají tuto oblast dobře zvládnutou. Neomezujte se jen na svou rodnou zem a přemýšlejte globálně.

Kozorozi

Dále prohubujte svou intuice a zkuste ji propojovat se svými vynikajícími znalostmi z oboru, kterému se věnujete. Naučte se více užívat a kupte si něco hezkého na sebe. Nebuďte jen praktičtí, ale i estetičtí.

Vodnáři

Popřemýšlejte o tom, kam se bude vyvíjet oblast zájmu, která vás nejvíce zajímá, a setkávejte se s lidmi, kteří mají dlouhodobé praktické zkušenosti. Kupte si na sebe nějaké originální šaty nebo šperk, který bude přesně odrážet vaši originalitu.

Ryby

Více se spojte se svým fyzickým tělem a zaměřte se na všechny finanční výzvy a praktické záležitosti. Některé záležitosti neřešte sami a nechte si pomoci lidmi, které velmi dobře znáte a důvěřujete jim. Věnujte se nějakému druhu léčení nebo se něco nového naučte.

Čtěte dál