Váš týden podle hvězd: 6.1. - 12.1. 2020

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Berani

Buďte vynalézaví. Vrhněte se do všech nových projektů, cílů nebo předsevzetí a vyhledávejte odborníky. Zároveň prohlubujte své znalosti a zbytečně se s druhými nehádejte. Hodně se smějte, a to i ve chvílích, kdy je to náročnější.

Býci

Velkolepě se vrhněte do všech velkých organizačních aktivit. Mnoho z vás má možnost zcela přebudovat váš život k lepšímu. Místo strachu si vyberte lásku a mějte odvahu být sami sebou za každých okolností.

Blíženci

Přestože máte tendenci o všem příliš přemýšlet, což někdy není na škodu, tento týden se raději pusťte rovnou do práce. Jednoduše se do toho ponořte. Vyhýbejte se ponurým myšlenkám a buďte v přítomnosti inspirujících a odvážných lidí.

Raci

Důležité je, se nevzdávat. Připomeňte si své cíle a přání, které jste měli v období svých narozenin. Nastal čas, ve kterém může být prozkoušena vaše citlivost. Respektujte své pocity, ale neutopte se v nich. Pokračujte v úklidu a vytvářejte doma láskyplný prostor.

Lvi

Věnujte se svým oblíbeným tvůrčím aktivitám. Malujte, tančete, zpívejte nebo třeba pište. Dělejte to, co máte rádi, a zároveň se vrhněte do plnění svých velkých cílů. Naučte se něco nového. Zapište se na nějaký kroužek nebo si nechte poradit od odborníků.

Panny

Popřemýšlejte o tom, zda někdo kolem vás nepotřebuje vaši praktickou radu. Sami vyhledávejte odborníky v oboru, který ještě zcela neznáte. Zaměřte se na svou kariéru a odvažte se jít do těch největších výzev. V žádném případě nepodporujte myšlenky strachu.    

Váhy

Zkuste tentokrát dát diplomacii stranou. Občas je nutné nastavit druhým pevně své hranice. Popřemýšlejte o lidech, se kterými byste rádi do budoucna spolupracovali a se kterými to zase tolik nevidíte. Buďte věrní sami sobě a nenechte se vtáhnout do cizích světů.

Štíři

Je čas jednat rozhodně, s radostí a vytrvalostí. Buďte odvážní a sledujte změny, ke kterým může ve vašem okolí docházet. Předvídejte běh událostí a udělejte včas vše pro to, abyste z těchto změn maximálně vytěžili.

Střelci

Zaměřte se na to podstatné. Udělejte si ve vašem pracovním světě ještě větší pořádek. Čekejte na tu správnou chvíli, kdy budete moci roztáhnout svá křídla. Nejdříve však integrujte vše, co vám do teď předcházelo. Vše poznáte jako vždy, v pravý čas.  

Kozorozi

Buďte disciplinování i energičtí zároveň. Jděte za svou vášní. Máte k dispozici velké organizační síly, které mohou být přínosem pro celou společnost. Vyberete-li strach, budete trpět, vyberete-li si překonání všech výzev, zvítězíte.

Vodnáři

Setkávejte se s lidmi, kteří chtějí měnit svět k lepšímu. Zajímejte se o různé nové obory, které teprve vznikají a vzdělávejte se v nich. Rekapitulujte svůj předchozí rok, protože brzy vstoupíte do nového osobního cyklu.

Ryby

Někdy je dobré nechat jednat vesmír a jindy zase zapojit svou vůli. Nebojte se aktivně spoluvytvářet váš osobní sen. Nechte se druhými inspirovat, ale spíš buďte vy tou osobou, která dokáže druhým dát ten správný vhled. Uveďte své ideály v praxi.

Čtěte dál