Váš týden podle hvězd: 6. 9. – 12. 9. 2021

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Pokud dostanete dobrý nápad, ihned ho zrealizujte. Investujte do svého vzdělání a komunikačních dovedností. Pečujte o své fyzické tělo a hodně se oceňujte. Více vnímejte účinky svých slov a snažte se být k druhým jak upřímní, tak laskaví.

Býk

Nastal čas se více zamyslet nad tím, jak se svými nejbližšími lépe komunikovat. Máte rádi ticho a klid, ale vaši bližní potřebují více pochopit, co se uvnitř vás děje, aby si nevytvářeli mylné domněnky. Pomozte jim, a laskavě je pozvěte do svého vnitřního světa.

Blíženci

Tento týden se zaměřte více na naslouchání než na mluvené slovo. Napněte své uši a zaměřte se na to, co se skrývá za slovy. Zapište si všechny myšlenky, které vám budou připadat výjimečné, abyste je ihned nezapomněli. Tyto myšlenky vám mohou změnit život.

Rak

Investujte do svého zdraví a zjistěte si všechny potřebné informace k tomu, abyste pro své zdraví i něco konkrétního udělali. Zapište se na nějaký kurz, o kterém už dlouhodobě uvažujete, a nebojte se vyjít ze své komfortní zóny. Vytvářejte si nové a lepší návyky.

Lev

Zamyslete se nad svým pracovním i duchovním životem. Něco pro sebe udělejte a investujte nějaký finanční obnos do toho, co povznese vaši duši. Vyhýbejte se arogantnímu chování, a když budete s druhými řešit něco důležitého, dejte jim potřebný prostor i čas.

Panna

Vyhlaste válku svému vnitřnímu soudci, který vám neustále připomíná, co je všechno špatně. Uvědomte si, že již v této přítomnosti jste plně dokonalými lidskými bytostmi. Pracujte na tom, aby každá myšlenka uvnitř vás byla plná lásky a podpory.

Váhy

Využijte svých skvělých komunikačních dovedností, abyste na svém pracovišti urovnali spory, které vám možná ani nenáleží. Mějte rovněž odvahu svému nynějšímu partnerovi upřímně sdělit, jaké jsou vaše skutečné potřeby. Nečekejte, že na ně sám přijde.

Štír

Vaše slova mají neuvěřitelnou moc, a tak dávejte pozor, jakým způsobem je užíváte. Buďte k druhým upřímní, ale ne zbytečně krutí. Vyzkoušejte ve svém duchovním vývoji něco nového. Pravidelně meditujte a odhalujte pravdy, které nejsou dosud objeveny.

Střelec

Napište dopis svým přátelům ze zahraničí a snažte se více vnímat účinky svých slov na druhé. Popřemýšlejte o dalším jazyku, nebo se zdokonalujte v angličtině. Vaším osudem je cestovat, a tak se na své cesty důsledně připravte, abyste si je o to více užili.

Kozoroh

Ponořte se do všech pracovních záležitostí, které jsou pro vás výzvou a kde budete moci využít svých skvělých organizačních dovedností. Zaměřte se zejména na inovace, které vás mohou z kraje týdne napadat. Nenechte nic náhodě.

Vodnář

Během tohoto týdne k vám může připlout nejedna geniální myšlenka. Všechny své nápady si důsledně zapisujte do svého zápisníku, protože to mohou být poklady nejen pro vás, ale i pro celé lidské společenství. Nenechte si nikým srazit sebevědomí.

Ryby

Všechny důležité odpovědi na vaše nejpalčivější otázky nosíte ve svém srdci. Stačí se jen na chvilku zastavit a naslouchat vyššímu zdroji, se kterým jste neustále propojeni. Zapisujte si častěji své sny a snažte se rozluštit jejich symbolický, ale o to přesnější význam.  

Čtěte dál