Váš týden podle hvězd: 6. 7. - 12. 7. 2020

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Snažte se být pružnější nejen ve svém těle, ale i ve svých myšlenkách. Buďte ochotni najít společnou řeč se svými nejbližšími a zkuste být trpělivější. Projevte větší ochotu naslouchat potřebám vaší rodiny, ale zároveň si udržujte své pracovní nasazení.

Býk

Zapřemýšlejte o tom, jaké pracovní příležitosti se vám momentálně nabízejí. Je možné, že vám něco uniká, a tak si tento týden napište na papír, jak byste mohli rozšířit své možnosti v tomto ohledu, aniž byste v budoucnosti museli zanedbávat svou rodinu.

Blíženci

Zaměřte se na kvalitu komunikace s vaší současnou rodinou. Možná byste si měli za některými názory stát více a v jiných případech zase trochu polevit. Často se sami sebe ptejte, kde jste příliš povolní a kde příliš trváte na svých názorech?

Rak

Tento týden se zaměřte na své dlouhodobé cíle. Přestože jste velmi zodpovědní k vaší současné rodině, dovolte si žít i svůj život. Najděte rovnováhu mezi vašimi potřebami a potřebami vašich nejbližších. Dovolte si v určitých momentech stát pevně na svém.

Lev

Jděte za svou vášní a dovolte si ji kreativně vyjádřit. Může to být v posteli, na malířském plátně nebo na parketu. Tvořte, milujte a sdílejte vaše vnitřní dary se svou rodinou i se světem kolem vás. Buďte přizpůsobivější, objevíte mnoho budoucích příležitostí.

Panna

Pokud ve svém domově uklízíte jenom vy nebo ve svém zaměstnání děláte převážnou část práce zase jenom vy, polevte ve svém úsilí. Najděte rovnováhu, která vám dodá nejen větší prostor, ale zároveň i možnosti větší seberealizace. Stůjte na svém.

Váhy

Uvědomte si kvalitu svých rodinných vztahů a zkuste na nich zapracovat tak, abyste se cítili více sami sebou a zároveň své nejbližší nezanedbávali. Probuďte v sobě sexuální vášeň a posilte váš intimní život s partnerem nebo sami se sebou.

Štír

Mnoho z vás bývá na své nejbližší obzvlášť nároční, a tak zkuste polevit ve svých nárocích. Buďte povolnějšími a méně tvrdohlavými. Dovolte druhým být více sami sebou, přestože již předem tušíte, kam to možná povede. Pracujte na své komunikaci s rodinou.

Střelec

Jste zahlceni příliš mnoha činnostmi, což vám obvykle činí dobře, ale všeho příliš škodí. Nastal čas dát do rovnováhy váš čas na rodinu a prostor na práci. Často protahujte a zároveň posilujte své fyzické tělo. Více druhým naslouchejte.

Kozoroh

Rodina a kariéra jsou dvě misky vah, které je nutné neustále udržovat v rovnováze. Přestože se zdá, že jedno jde proti druhému, opak je ve své podstatě pravdou. Více se zaměřte na kvalitu vašich rodinných vztahů, ale zároveň zesilte své pracovní nasazení.

Vodnář

Více času věnujte své rodině, ale zároveň si uchovejte svůj jedinečný pohled na život. Nebojte se neustále sdělovat svým nejbližším vaše úžasné myšlenky a vize, ale zároveň respektujte postoje druhých. Buďte inspirativní a dovolte si ještě více zářit.

Ryby

Zkuste na papíře definovat co nejkonkrétněji své dlouhodobé pracovní cíle. Nebojte se o nich otevřeně mluvit se svými nejbližšími, přestože se můžete obávat toho, že to nepochopí. Naučte se více stát na svém a dovolte si být více sebevědomí.

Čtěte dál