Váš týden podle hvězd: 6. 4. - 12. 4. 2020

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Zaměřte se na způsob, jak s druhými a se sebou komunikujete. Vyjadřujte své potřeby jasně a citlivě. Snažte se vyhnout impulsivním soudům a vytvářejte si své vlastní modlitby nebo si jen zapište životní přání, která si chcete splnit.  

Býk

Více s druhými komunikujte a nebuďte příliš pesimističtí ohledně toho, co se ve vašem okolí děje. Často se dívejte do zrcadla a najděte ještě pozitivnější vztah ke svému tělu. Všímejte si své krásy a buďte za své tělo vděční. Sepište si seznam svých přání.

Blíženci

Nastal váš čas, protože tento týden je dobré vyjádřit a šířit své myšlenky, kterých v sobě obyčejně nosíte mnoho. Přeneste je na papír a mluvte s druhými co nejupřímněji. Buďte asertivní a nic si nenechávejte líbit, pokud je to nespravedlivé.

Rak

Snažte se pravidelně zaposlouchat do svého nitra. Hledejte takové myšlenky, které mohou vašemu život navrátit smysl a doslova ho změnit. Pravidelně meditujte a zaměřte se na dovednost naslouchání. Občas je však dobré se i ozvat. Nebojte se být přímější.

Lev

I tento týden tvořte. Zaměřte se však na své tvůrčí slovo. Pište dopisy, povídky a životní scénáře, které chcete žít. Pravidelně choďte do přírody a vytvářejte si své vlastní modlitby. Sdílejte je s ostatními a předejte druhým vaši neoblomnou víru v život.

Panna

Často se většina z vás kritizuje, protože toužíte po dokonalosti. Zvyšte si své sebevědomí tím, že o sobě nebudete mluvit „zlo“. Vyhlaste válku svému „osobnímu parazitovi“ a buďte k sobě ve svých myšlenkách laskavější. Hledejte na sobě to krásné.

Váhy

Zaměřte se především na úroveň komunikace s vašimi nejbližšími. Pokud žijete v partnerství, tak se zaměřte hlavně na způsob, jak mluvíte se svým partnerem. Respektujte své myšlenky a nebojte se upřímně vyjádřit to, co v sobě cítíte. Nesnižujte sami sebe.

Štír

Vaše slovo dokáže „zabít“ nebo lidi změnit k lepšímu a utěšit. Takovou moc, mnoho z vás v sobě nosí. Jestli budete pro druhé andělem nebo nesnesitelnou čarodějnicí, záleží jen na vaší volbě. Zamyslete se nad sebou, jak ve svém sílu slova používáte.

Střelec

Jste rozenými životními učitelkami. Přestože to nemusí být vaše profese, vaše moudrost je vyhledávána. Dávejte pozor na to, abyste neříkali své „pravdy“ předčasně. Špatně pochopená pravda je jen její pokroucenou kopií. Volte svá slova uvážlivě.   

Kozoroh

Důležité myšlenky si raději necháváte pro sebe a umíte čekat. Dávejte si však pozor na to, abyste nepropásli vhodný okamžik. Nebojte se vyjít ze své komfortní zóny, protože je čas odvážně vkročit do neznáma. Více s druhými otevřeně komunikujte.

Vodnář

Mnoho z vás má vhledy do budoucnosti, což je váš dar. Věřte svým vizím a vězte, že budoucnost hraje pro vás. Žijeme v zajímavé době, kde se postupně vytváří prostor pro to nové, co vy můžete již teď zahlédnout. Dejte sílu pozitivním vizím a myšlenkám.

Ryby

Napište životu nebo pokud věříte v nějaký vyšší princip dopis. Modlete se svými vlastními modlitbami a ptejte se snů, jaká je vaše cesta. Dávejte druhým naději a buďte anděly, chodících v lidských tělech, kterými většina z vás je.

Čtěte dál