Váš týden podle hvězd: 6. 12. – 12. 12. 2021

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Připomeňte si své životní priority a uvědomte si, jaké nejrychlejší kroky vedou k uskutečnění vašich dlouhodobých cílů. Nacházejte spojence, kteří mají obdobné názory jako vy. Inspirujte druhé svým příkladem a vyhýbejte se zbytečným názorovým rozepřím.

Býk

Protáhněte své fyzické tělo a zároveň buďte pružní i ve svých názorech. Svět se mění, a tak nezůstávejte nečinní. Využijte všech kolektivních změn ve svůj prospěch. Máte-li jakýkoliv dobrý nápad, začněte ho ihned krok za krokem realizovat.

Blíženci

Máte velkou výhodu, že jste v mnoha ohledech značně přizpůsobiví a nápadití. Tentokrát zkuste i v něčem vytrvat. Nebuďte příliš povolní a více důvěřujte instinktům svého těla. Naučte se dýchat až do břicha a vybírejte pečlivě vše, čemu věnujete svou pozornost.

Rak

Zbavte se ve svém životě všech falešných autorit a více si důvěřujte. Neztrácejte naději a aktivně se zkuste zapojovat do všech koníčků a zálib, které vás naplňují. Naučte se říkat „ne“ bez pocitu viny a mějte odvahu žít své sny nezávisle na názorech vašich bližních.

Lev

Nastal čas ukázat všem váš šarm a sílu. Investujte do svého osobního rozvoje a hledejte nové způsoby, jak obohatit váš vnitřní život. Zamyslete se nad tím, jaký učitel nebo nauka by pro vás mohla být nejvhodnější, ale vždy pamatujte na svou vlastní cestu.

Panna

Najděte si dobrého cvičitele jógy nebo fitness trenéra. Pokud rádi cvičíte silové cviky, nastal čas se zaměřit více na protažení vašich ztuhlých partií. Na druhou stranu, pokud se jen protahujete, bude lepší, když se v následujících dnech zaměříte na posílení svého těla.  

Váhy

Zamyslete se nad tím, v jakých životních situacích a vztazích jste příliš neústupní a kde naopak příliš povolní. Hrajte si se svými hranicemi a upravujte je tak, aby vám i ostatním co nejvíce vyhovovaly. Zaměřte se tentokrát na své vlastní potřeby a buďte více iniciativní.  

Štír

Udržte si svůj optimismus i v těch nejdramatičtějších odstínech svého života. Vězte, že máte sílu zvládnout nadlidské, a tak nacházejte netradiční cesty, kterými se zatím neodvážil obyčejný smrtelník, a své znalosti se nebojte předávat dál.  

Střelec

Investujte do sebe nejen svůj čas, ale kupte si něco, po čem již dlouho toužíte. Setkávejte se se zajímavými lidmi a vzájemně se obohacujte. Vytvořte si svou vlastní síť lidí, kteří rezonují s vaším srdcem a kde můžete být zcela sami sebou, nezávisle na názorech.

Kozoroh

Kupte si sami pro sebe něco jen tak pro radost nebo investujte do svých koníčků a zálib, ale dávejte si pozor, aby to nesouviselo s vašimi povinnostmi rodinnými nebo pracovními. Záměrně pracujte se svým vnitřním dítětem a dejte mu prostor pro sebevyjádření.

Vodnář

Zajímejte se více o různé skupiny lidí, které nově vznikají v rámci kolektivní transformace, jíž teď všichni procházíme. Právě nyní vzniká nový svět, ve kterém jednou budou žít vaše děti. Díky svým vizím můžete svět příznivě obohatit.

Ryby

Připomeňte si své nejvyšší ideály a začněte je uskutečňovat a žít ve svém každodenním životě. Obnovte svou vášeň pro nějaký koníček nebo zálibu, která ve vás již dlouho čeká na probuzení. Nastal vhodný čas prověřit vaši vůli. Následujte své životní sny.  

Čtěte dál