Váš týden podle hvězd: 5.8. - 11.8. 2019

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Berani

Pro vás to může být velmi slibný týden. Dělejte jednoduše to, co vás baví nejvíce. Rozhodně se v ničem nevzdávejte. Nastal čas zvýšit laťku na všech úrovních vašeho života. Sledujte různé příležitosti a reagujte rychle, což je to, v čem vynikáte.

Býci

Abyste využili všech pozitivních vlivů a příležitostí, které život momentálně ve velkém rozsahu nabízí, musíte překonat svůj pocit pohodlnosti a více jednat. Probuďte svůj vnitřní oheň a chopte se všeho, co se vám bude zdát aspoň trochu dobré. Jste šarmantní, a tak svou krásu ještě více ukazujte.

Blíženci

Nastal čas jednat. Není čas otálet, protože ve vzduchu je cítit magie. Pozorujte různé synchronicity a jednejte jako sokol. Jakmile uvidíte svou „kořist“ chopte se jí. Nevznášejte se ve svém myšlenkovém světě příliš dlouho, protože jinak vám toho hodně uteče.

Raci

Naučte se více důvěřovat jak své intuici, tak svým vynikajícím dovednostem. Neschovávejte a dovolte se více riskovat. Různé možnost vývoje se vám budou zcela nabízet, a tak po nich natáhněte aspoň ruku. Zkrášlujte svůj domov a nespokojujte se s málem.

Lvi 

Oslavujte život v jeho plné síle. Buďte tvořiví, vášniví i štědří. Vydejte ze sebe to nejlepší a chopte se všech darů života, kterých se vám dostává, hlavně těch neviditelných. Celý srpen přeje novým vizím a projektům, a tak nezaváhejte.

Panny

Pracujte na svém sebevědomí i odvaze. Kolem vás se mohou točit různé skvělé pracovní příležitosti, a jediné, co vás může o ně připravit, jsou vaše pochybnosti o vašich schopnostech, které vycházejí z vaší přirozené náročnosti. Když něco přijde, a bude to lákavé, ihned po tom skočte.

Váhy

Nastal čas něco podniknout. Čekání a váhání by byla jen ztráta času a příhodný okamžik se může vytratit jako ujíždějící autobus. Pracujte na svých důležitých vztazích především tím, že se postaráte o své vlastní štěstí. Zapište se například na kurs malování nebo něco jiného, co by vás bavilo. Investujte do sebe a vše kolem se zlepší.

Štíři

Použijte své rentgenové vidění a chopte se všech příležitostí, které se naskytnou. Není na co čekat, protože život v těchto dnech může přinést nemálo zázraků. Dejte do všeho to nejlepší a neztrácejte čas podezíráním druhých. Občas je to ztráta času a energie.

Střelci

S vášní se vrhněte do všech svých cílů, vizí a záměrů, protože nastal kouzelný čas zázraků. Investujte do sebe a dejte o sobě vědět. Inspirujte druhé svým moudrým humorem a vrhněte se do všech nových projektů, které se vám nabídnou, pokud budou pro vaši duši lákavé. Nastal příhodný čas.

Kozorozi

Probuďte v sobě vnitřní oheň a na nic už nečekejte. Jednejte krok po kroku a snažte se u toho co nejvíc bavit. Choďte na různé oslavy, seznamujte se s novými lidmi a naučte se druhým více důvěřovat. Život může občas plynout i lehce, a tak proč nevyužít snadných příležitostí, když se nabízejí.

Vodnáři

Pokud máte jasnou vizi, nastal čas ji ihned uskutečňovat. Zvláště tento týden vás může vymrštit o další úroveň výš. Nečinnost může být až příliš depresivní, naopak čin vás může katapultovat z rovin možností do fáze manifestace. Buďte s lidmi, kteří vás podporují a mají vás rádi a především o vás nepochybují.

Ryby

Mnoho z vás jste velmi citlivé a duchovně založené ženy. Nastal čas, kdy je dobré se vývojově posunout o úroveň výš. Důvěřujte v život a buďte při uskutečňování vaši idealistických snů odvážní. Očekávejte od života více a plně se otevřete zázračným řešením i zázrakům samotným.

Čtěte dál