Váš týden podle hvězd: 5. 7. – 11. 7. 2021

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Nastává období změn, a tak se otevřete všemu novému, co se vám od života naskytne. Prozkoumávejte krásy přírody a navštěvujte místa, kde jste ještě nikdy nebyli. Vytáhněte ven někoho z rodiny a poznávejte lidi z okruhu jeho známých.

Býk

Milujete přírodu, snažte se tedy o ní dozvědět ještě více. Zkuste žít v souladu se svými lunárními cykly a sledujte, jaký vliv mají různé fáze měsíce na vaše fyzické tělo. Pobývejte častěji u vody a hledejte jezera, rybníky a potůčky, které jste zatím nenavštívili.

Blíženci

Tento týden buďte co nejvíc v pohybu. Doporučujeme navštívit všechny příbuzné, které jste více než rok neviděli. Možná si všimnete výrazných změn, které vás mohou zcela překvapit. Začněte se učit novým dovednostem nebo jazyku, který v budoucnu použijete.

Rak

Mnoho z vás slaví narozeniny, a tak začíná nový roční cyklus. Začněte tedy ihned uskutečňovat vaše dlouhodobé záměry. Všímejte si změn ve své rodině a nebojte se citlivě reagovat. Máte vynikající intuici, a tak se podle ní řiďte.

Lev

Snažte se vnímat „neviditelné“, a to ve všech rodinných i blízkých vztazích. Seznamujte se s novými lidmi a občas navštivte někoho z dětství. Možná vás překvapí, jakými změnami někteří vaši blízcí prošli. Pomozte těm, kteří procházejí těžkým obdobím.

Panna

Vneste svou plnou pozornost do toho, co se děje ve vaší domácnosti. Pořiďte si něco nového nebo se sami ponořte do úprav, po kterých již nějakou dobu toužíte. Nebojte se experimentovat, protože pro to nastal vhodný čas. Naučte se něco nového.

Váhy

Nechte minulost jednou provždy být. Popřemýšlejte o tom, jaký druh vztahů se ve vaší rodinné historii neustále opakuje. Pokud se vám nelíbí, vězte, že to můžete tento život zásadně změnit. Jaký vztah vám nejvíce dal a jaký vzal?

Štír

Následující týden se mohou dít doslova zázraky. Sledujte „neviditelné změny“, ke kterým bude docházet v mnoha úrovních vašeho bytí. Experimentujte nejen ve svém milostném životě, ale i v tom duchovním. Může dojít k výraznému kvantovému skoku.

Střelec

Čemu jste věřili před pár lety a čemu věříte dnes? Svět se mění a s ním se měníte i vy. Vnímejte změny nálad ve vašem rodinném prostředí a vytáhněte své nejbližší někam do přírody, nebo i dál. Zamyslete se nad svým vztahem s otcem a snažte se ho posílit.

Kozoroh

Přestože se celý život snažíte o trvalost a věrnost, buďte tentokrát více otevřeni změnám a novým přístupům. Vyzkoušejte nové způsoby cvičení a stravování. Vyhýbejte se různým dogmatům a vše prověřte svými vlastními zkušenostmi.

Vodnář

Překvapte svou rodinu nebo příbuzné náhlým výletem na místo, kde jste sami nikdy nebyli. Čím více lidí se účastní, tím lépe. Možná si všimnete zajímavých změn, ke kterým může ve vašich mezilidských vztazích docházet. Otevřete se vyšší inspiraci.

Ryby

Zaměřte se na svůj vnitřní život. Možná zjistíte, že kvalita vašich snů vzrůstá na intenzitě, nebo naopak upadá. Vaše oblíbené meditační techniky nemusí být tak účinné, jak jste zvyklí, ale ty nové, které vyzkoušíte, budou fungovat přímo fantasticky.    

Čtěte dál