Váš týden podle hvězd: 5. 4. - 11. 4. 2021

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Naplno se pusťte do všech nových začátků, po kterých ve svém životě toužíte. Nečekejte na ideální podmínky, ale sami si je začněte utvářet. Buďte neustále v pohybu a důvěřujte si. Neberte si nic osobně, buďte odvážní a směřujte vstříc své budoucnosti.

Býk

Nebojte se udělat změny, o kterých víte, že mají být učiněny. Klid a nicnedělání vám nemusejí dělat tak dobře, jak jste zvyklí, což je poměrně neobvyklé. Choďte často do přírody, abyste uvolnili napětí a vyzkoušejte nový druh cvičení nebo diety.

Blíženci

Mějte odvahu učinit skok do neznáma. Vyhýbejte se přílišnému myšlení, které vás může nakonec odradit. Pravidelně běhejte nebo se věnujte nějaké nové fyzické aktivitě. Vyhýbejte se zbytečným sporům a raději pracujte na svém sebevědomí. 

Rak

Naučte se více stát za svými osobními potřebami a pocity. Vzpomeňte si na svůj vztah s otcem a všemi důležitými muži z vaší minulosti i přítomnosti. Některé tyto vztahy mohou v následujících dnech projít velkou změnou. Nebojte se a ukažte druhým své hranice.

Lev

Jak používáte svou moc? Nenechte se nikým potlačovat a zároveň sami nechte druhé žít, přestože tušíte, co by pro ně bylo nejlepší. Užívejte si život, jak to jen jde a investujte svou energie do vlastního seberozvoje. Vyhýbejte se nejasným lidem.

Panna

Zkuste překonat některé obavy, které vás drží zpět. Nastal čas svému okolí a možná i nadřízeným ukázat, co ve vás je. Přestože rádi pracujete, nezapomeňte se i náležitě ocenit. Nebojte se některé vztahy ve svém životě zásadně změnit.

Váhy

Zaměřte se na všechny důležité vztahy k mužům a vyšším autoritám. Naučte se rozhodovat rychleji, aby o vás nerozhodovali ostatní, protože to je většinou vždy méně výhodné. Udělejte něco pro své zdraví a dopřejte si více prostoru pro sebe.

Štír

Dávejte si pozor, abyste se zbytečně neocitli na bojovém poli. Vyhýbejte se zbytečným konfliktům a nehrajte s druhými lidmi složité psychické hry. Snažte se do všeho vnést více jasnosti a buďte rozhodní i soucitní zároveň.

Střelec

Pokud po něčem už dlouho prahnete, můžete mít pocit, že již nastal čas jednat. A tak se okamžitě pusťte do všech aktivit, ale nespoléhejte v tomto ohledu příliš na pomoc ostatních. Naslouchejte svému tělu a nechte se vést jeho moudrostí. Můžete učinit velký skok ve svém vývoji.

Kozoroh

Zabojujte a více se otevřete novým možnostem. Držte si svou pozici, ale zároveň se snažte být flexibilnější. Zbavte se všech falešných autorit a nastavte druhým takové hranice, které budou vyhovovat všem zúčastněným. Investujte do svých koníčků.

Vodnář

Dovolte si být takovými, jací se cítíte být, přestože to mnoha lidem může připadat trochu nenormální. Jděte vstříc všem životním změnám a rozhodně se nedržte zpátky, přestože můžete občas propadat pochybnostem. Zaměřte se více na sebe.

Ryby

Zaměřte se na uspokojení svých potřeb, abyste do vašich vztahů vnesli více harmonie. Investujte nejen do svých koníčků, ale i svého zdraví. Pravidelně cvičte, abyste se cítili více uzemněni. Nenechte nikoho, aby vám bez dovolení překračoval vaše hranice.         

Čtěte dál