Váš týden podle hvězd: 5. 10. - 11. 10. 2020

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Zaměřte se tento týden na své důležité vztahy. Snažte se udržovat rovnováhu mezi vašimi citovými potřebami a potřebami vašich nejbližších. Příliš nad věcmi nepřemýšlejte, ale dejte přednost své intuici ve všech ohledech.

Býk

Otevřete se štědrosti. Překvapte svého partnera nečekaným dárkem, a ještě více se propojte s moudrostí svého těla. Pravidelně choďte na procházky na silná přírodní místa a přemýšlejte o tom, s jakými lidmi chcete opravdu trávit čas.

Blíženci

Zaměřte se tento týden na své sny. Více se zaměřte hlavně na ty, ve kterých budou vystupovat lidi, kteří jsou pro vás důležití. Prohlubte své přátelské vztahy a dejte důraz především na kvalitu než kvantitu.

Rak

Uvědomte si vaši vrozenou potřebu bezpečí ve vašich přátelských a rodinných vztazích. Nezapomínejte na sebe a více mluvte o svých citových potřebách. Ve všem panuje dokonalá rovnováha, a tak se naučte přijímat tak, jak sami dáváte.

Lev

Ke všemu přistupujte tvůrčím a intuitivním způsobem. Nechte se vést svými pocity a důvěřujte moudrosti vašeho těla. Pravidelně se procházejte lesem a posilujte své fyzické tělo. Necvičte sami, ale zapojte do tohoto procesu vaše nejbližší.  

Panna

Snažte se tento týden více důvěřovat svému srdci než hlavě. Přesto máte tendenci věci dobře promýšlet, dejte přednost své intuici. Posilte svou imunitu jak cvičením, tak bylinnými přípravky. Více naslouchejte snům, které vám mohou dát cenné praktické rady.

Váhy

Zaměřte se na svou sociální činnost. Posilujte vztahy, na kterých vám doopravdy záleží a kde panuje přirozená rovnováha. Nesnažte se za každou cenu vycházet všem vstříc. Rovnováha mezi dáváním a přijímáním je klíč k harmonii, po které tak toužíte.

Štír

Máte tendenci do všeho jít naplno, ale nesnažte se to samé vyžadovat po svém partnerovi. Rozšiřte okruh svých nejbližších, a tak své nároky na ty, co máte nejraději trochu rozvolníte. Buďte hybnou silou v pozadí. Ostatně v tom spočívá vaše mistrovství.

Střelec

Navštivte své přátele, které jste dlouho neviděli. Dejte důraz na hloubku vašich vztahů a vyhýbejte se těm povrchním. Budete-li stát před důležitou životní volbou dejte přednost své pocitové moudrosti před analytickým myšlením.

Kozoroh

Ponořte se ještě hlouběji do svých zájmů a nezapomeňte své poznatky sdílet s lidmi, kteří vás mohou posunout ještě dál. Pravidelně fyzicky cvičte, abyste posílili svou imunitu. Zapisujte si pravidelně sny a naučte se více důvěřovat moudrosti svého těla.

Vodnář

Prohlubujte nejen své partnerské, ale i přátelské vztahy. Zorganizujte setkání těch nejbližších nebo si s nimi aspoň pište. Každý den ráno doporučuji si zapisovat nejen sny, ale i vaše představy o budoucnosti. S kým byste nejraději trávili svůj čas?

Ryby

Snová aktivita bude v příštích čtrnácti dnech mnohem silnější a vy jste s tímto zdrojem poznání spojeni více než většina. Pokládejte si každý večer před spánkem záměr nebo požádejte o radu, týkajících se důležitých lidí ve vašem životě.    

Čtěte dál