Váš týden podle hvězd: 4. 5. - 10. 5. 2020

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Je vhodná doba se pustit do nových projektů. Na nic nečekejte a pusťte do se do všeho, co ve vás vyvolává vášeň. Zaměřte se především na potřeby svého fyzického těla. Požádejte partnera o masáž a nechte se více opečovávat.

Býk

Zaměřte se na své přátele a pobývejte hlavně s těmi, se kterými se dokážete od srdce zasmát. Pokud hodně pracujete, více si užívejte a otevřete všemu novému. Na druhou stranu buďte i zodpovědní, protože s každou novou příležitostí, přichází i další zodpovědnost.

Blíženci

Nastal čas činů. Nosíte v sobě spousty geniálních nápadů a myšlenek, a tak je proměňte v činy. Nepřemýšlejte více, než je nutné, protože pak vám může energie nenápadně unikat. Popřemýšlejte o tom, jak nejlépe své krásné myšlenky zvěčnit.

Rak

Podporujte s láskou a smíchem své nejbližší. Místo toho, abyste se o druhé příliš strachovali, využijte každé příležitosti k tomu, abyste se hodně nasmáli. Buďte ve svých projevech lásky k druhým inovativní. Vyzkoušejte něco nového.

Lev

Tvořte a věnujte svou pozornost všemu, co vám může přinést radost a pocit pokroku. Přemýšlíte-li nad stvořením dítěte nebo chcete získat novou práci, není lepšího času, než začít právě teď. Buďte odvážní a jděte druhým příkladem.

Panna

Více vnímejte potřeby svého fyzického těla a věnujte se činnostem, které vám přináší více radosti, rozkoše i naplnění. Naučte se více užívat života a pamatujte, že vše dobré si zasloužíte už jen pro to, že jste.

Váhy

Snažte se více pobývat se svými přáteli a popřemýšlejte o tom, co byste s nimi nového mohli vytvořit. Nebojte se odvážných rozhodnutí, protože je skvělá doba pro nové začátky, přestože se to na první pohled nemusí zdát.

Štír

Ponořte se do všech projektů, po kterých jste dlouho toužili, ale doposavad k tomu nebyl potřebný prostor, čas nebo podmínky. S radostí se vrhněte do všeho, co vám ve vašich představách přináší naplnění. Hodně se smějte a neberte život příliš vážně.

Střelec

Udělejte si výlet za přítelem, který bydlí daleko od vašeho bydliště. Rozveselujte druhé tak, jak to umíte jenom vy. Pokud přemýšlíte o nových projektech, není lepšího času, než právě teď. To platí i o tvoření dalších dětí.

Kozoroh

Vyzkoušejte techniku „vnitřního úsměvu“. Nejdříve si vzpomeňte na něco, co vás v minulosti rozesmálo. Pak si tento pocit nechte procházet celým svým fyzickým tělem. Usmívejte se na své vnitřní orgány a vyjádřete jim svou vděčnost.

Vodnář

Užívejte si, smějte se a navštěvujte své přátele, které vás buď umí rozesmát nebo je umíte rozesmát vy. Zároveň se nebojte inspirovat své přátele k nějaké vzájemné spolupráci, kterou milujete. Nechte druhé opečovávat vaše fyzické tělo a užívejte si to.

Ryby

Buďte co nejvíc aktivní, ale tentokrát hlavně ve svůj vlastní prospěch. Pro mnoho z vás to bude těžké pochopit, protože se cítíte se všemi velmi hluboce propojeni. Naučte se více myslet na své tělo a respektujte své myšlenky. Je ve vás víc, než mnoho z vás tuší.

Čtěte dál