Váš týden podle hvězd: 4. 10. – 10. 10. 2021

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Postavte se všem životním výzvám čelem a popřemýšlejte o nových projektech, do kterých byste v blízké budoucnosti rádi investovali svou cennou pozornost. Užívejte si zvýšené smyslnosti a oddejte se radostem svého těla.

Býk

Navštěvujte své oblíbené restaurace, kina, divadla nebo jiné kulturní akce. Popřemýšlejte o potenciálních nových projektech nebo možnostech a více o své práci mluvte s partnerem. Udělejte něco dobrého pro své tělo a smysly.

Blíženci

Dejte průchod své humorné stránce osobnosti a ukažte druhým své osobité kouzlo. Užívejte si dobré společnosti svých přátel a vyhýbejte se těm, kteří jsou až příliš složití, pochmurní nebo depresivní. Malujte, tancujte, zpívejte a radujte se.

Rak

Zaměřte se na kvalitu svého intimního života se svým současným partnerem. Dávejte si pozor, abyste si ze svých partnerů postupně nevypěstovali další děti, protože to je pak v sexuálním životě překážkou. Mluvte více o svých potřebách, aby mohly být naplněny.

Lev

Probuďte opět své vnitřní dítě k životu. Navštěvujte různé kulturní akce, ale nejlépe ty, se kterými máte již z minulosti dobré zkušenosti. Ke všem zmatkům, ke kterým bude zřejmě docházet, přistupujte s lehkým úsměvem na tváři. Se vším si totiž hravě poradíte.

Panna

Dejte stranou svého vnitřního kritika a více si užívejte svého těla a znovuprobuzené smyslnosti. Pracujte co nejméně, ale zároveň efektivně. Neberte na sebe příliš mnoho odpovědnosti, protože by se vám z toho mohla pořádně zatočit hlava.

Váhy

Oslavujte život, jak nejlépe dovedete, a buďte aktivnější v kontaktování svých dlouholetých přátel, přestože jste si možná zvykli, že oni se ozývají vám. V důležitých životních rozhodnutích dejte raději na svůj dobrý pocit nebo intuici.

Štír

Možná pocítíte touhu se do něčeho naplno pustit, protože v sobě cítíte zvýšenou míru vášně k životu. Je vhodný čas popřemýšlet o dalším dítěti nebo projektech, které ve vás dlouhodobě klíčí. Uvědomte si však i míru odpovědnosti, kterou to bude vyžadovat.

Střelec

Naučte se hrát na nějaký hudební nástroj, zpívat nebo se vraťte ke svému oblíbenému koníčku, kterému jste se věnovali v dětství. Než však učiníte pevný záměr, uvědomte si, že to bude potřebovat určitou disciplínu i čas.

Kozoroh

Více se smějte a naučte se usmívat do svých vnitřních orgánů a kostí. To může mít z dlouhodobého hlediska velmi dobré zdravotní účinky, a to na všech úrovních. Hledejte inteligentní řešení různých pracovních i každodenních problémů a více se bavte.

Vodnář

Zorganizujte setkání vašich přátel z dětství, ze střední nebo z vysoké školy. Zaměřte se rovněž na potřeby svého fyzického těla, které můžete občas opomíjet. Pravidelně si zapisujte všechny myšlenky, protože z nich může později vyrůst něco výjimečného.

Ryby

Uvědomte si, s jakými lidmi chcete opravdu trávit čas. Dobře vybírejte, protože většina z vás je nadměrně citlivá, a tak do sebe můžete vstřebávat vlivy, které vám mohou způsobovat občas i fyzické potíže. Respektujte to, jak se cítíte, a stůjte si za svým.       

Čtěte dál