Váš týden podle hvězd: 4. 1. - 10. 1. 2021

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Naučte se větší trpělivosti, protože ji budete po celý rok potřebovat. Hodně fyzicky cvičte a snažte se to dělat každý den. Očekávejte od života to nejlepší, protože nastal čas nově definovat vaše nejvyšší cíle. Buďte odvážní, ale především vytrvalí. 

Býk

Užívejte si nových začátků a zapomeňte na veškerou minulost. Obklopte se lidmi, kteří vás podporují a věří vám, aniž byste museli něco vysvětlovat. Pečujte o své tělo s láskou a kupte si nějaký dárek, který vás potěší svou kvalitou. Zbavte se strachu o svou budoucnost.

Blíženci

Přestože raději žijete spontánně a nemyslíte příliš do budoucnosti, udělejte tento týden výjimku. Najděte si něco, čemu byste se mohli věnovat po celý svůj život. Neberte to jako omezení, ale jako něco, co vás bude ve všech ostatních zájmech posilovat.

Rak

Jste na půli cesty svého osobního roku, a tak můžete být v mnoha oblastech prověřováni životem a druhými lidmi. Mějte odvahu druhým nastavit hranice tak, aby to bylo jasné. Naučte se říkat „Ne“ bez pocitu viny a uvidíte, že se vám život hodně zjednoduší.

Lev

Naučte se postupovat krok za krokem. Sledujte neustále své okolí, protože k vám může život zvláštním způsobem promlouvat. Vyhýbejte se afektovaným lidem a obklopte se těmi, které máte nejraději. Vnášejte naději a světlo, tam kde sídlí tma. Nastal čas konat.

Panna

Nastal váš čas, kdy se můžete pustit do práce a hodně toho zvládnout. Hlavně o sobě nepochybujte a vyhlaste válku „vnitřnímu kritikovi“, kterého velmi dobře znáte. Méně se strachujte a zvyšte svá očekávání od života. Zasloužíte si více, než si myslíte.

Váhy

Dejte do svých partnerských a intimních vztahů ze sebe to nejlepší. Učiňte něco pro jejich zlepšení, ale zároveň i vy očekávejte od druhých to nejlepší. Nespokojujte se s málem a obklopte se lidmi, kteří vás také podpoří, jak to obvykle děláte vy ostatním.

Štír

Vydejte ze sebe to nejlepší, protože nastala příznivá doba pro nové odvážné začátky. Využijte všech příležitostí, které se před vámi budou objevovat. Vyhýbejte se skeptikům a investujte do svého zdraví. Všemu, čemu se věnujete, dejte ještě hlubší smysl. 

Střelec

Udržte si svůj pověstný optimismus, ať se ve světě děje cokoliv. Vytvořte si nové kontakty a napište přátelům ze zahraničí. Pokud zatím žádné nemáte, zamyslete se nad tím, kam byste se v následujících letech chtěli podívat. Život vás může příjemně překvapit.

Kozoroh

Pokud už máte jasno ve svých dlouhodobých cílech, neztrácejte cenný čas. Již tento první týden se mohou dít malé nebo velké zázraky. Modlete se k vyšším silám a nechtějte všechno zvládnout jen sami, přestože jste na to zvyklí.

Vodnář

I nadále přemýšlejte o lidech, kteří by měli potřebné schopnosti, odvahu a výdrž uskutečňovat vaše geniální vize. Vyhýbejte se skeptikům a obklopte se lidmi, kteří vám budou chtít reálně pomoci. Toto je váš klíčový rok.

Ryby

Věnujte větší pozornost svým snům, které vám doslova mohou změnit život. Zároveň se snažte naučit ve svých pracovních záležitostech postupovat krok za krokem. Neztrácejte ze zřetele své nejvyšší touhy, protože se k nim můžete značně přiblížit.              

Čtěte dál