Váš týden podle hvězd: 3.8. - 9.8. 2020

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Věnujte svou pozornost jen tomu, co vás opravdu těší a naplňuje. Nebojte se inovací ve vašem zaměstnání ani v životě. Snažte si během dne vyhradit aspoň chviličku, kdy se hlouběji zamyslíte nad smyslem svého života. Mohou se dít zázraky.

Býk

Pobývejte často v přírodě a nechte se jí léčit. Nikam nespěchejte, ale věnujte se všemu novému, k čemu se již dlouho cítíte přitahováni. Pokud vám něco ve vašem životě opravdu dobře funguje, věnujte se této činnosti ještě více. Více meditujte.

Blíženci

Pokud víte, že v sobě nosíte opravdu dobrý nápad, neváhejte. Ihned udělejte první krok, abyste dali do chodu vesmírné síly, které vám pomohou. Nastal vhodný čas se zaměřit na vše, co ve vašem životě nejen vzkvétá, ale co je zároveň nutné vyřešit.

Rak

Zamyslete se nad svými důležitými vztahy ke všem mužům. Věnujte svou pozornost jenom tam, kde nepochybujete o její návratnosti. Mějte odvahu vstoupit do nových projektů, protože nastal velmi příhodný čas. Pracujte rovněž na svém sebevědomí a více si důvěřujte.

Lev

Probuďte v sobě své vnitřní dítě a snažte se s ním vytvořit ještě důvěrnější vztah. Malujte, tančete, zpívejte nebo dělejte cokoliv, co vám jen trochu dělá radost. Kam vložíte svou pozornost, to ponese plody. Sledujte opakující se znamení, která vás mohou provázet.

Panna

Ve svém zaměstnání se snažte být co nejvíc otevřeni novým řešením, která ihned uplatněte ve své praxi. Zároveň pravidelně odpočívejte a hlavně se naučte dobře relaxovat své tělo i mysl. Mohou přijít nové příležitosti, které váš život značně obohatí.

Váhy

Zaměřte se na pozornost, kterou věnujete nejdůležitějším lidem, ve svém životě. Dávejte ji jen tam, kde je vám opravdu příjemně. Zároveň se nebojte nových nápadů, které se týkají nejen vašich vztahů, ale i vašeho současného zaměstnání.

Štír

Pravidelně si během den vyhraďte chvilku pro to, abyste mohli v klidu spočinout a hluboce rozjímat nad svým životem. Co ve vašem životě funguje nejvíc a co zase ne? Nebojte se život požádat o pomoc. V těchto dnech se mohou dít zázraky.

Střelec

Nesnažte se stihnout všechno, ale naopak zpomalte. Všímejte si zajímavých okolností ve své každodennosti. Život s vámi může více komunikovat a posílat vám poselství skrze různé lidi, situace a sny. Zaměřte se rovněž na své fyzické tělo a více o něj pečujte.

Kozoroh

Nastal čas se opřít do všeho nového, po čem již dlouho toužíte. Může to být nový projekt, dítě nebo nová práce. Pokračujte ve všem, co funguje a svou pozornost ještě více posilte tímto směrem. Neberte si zodpovědnost za vše a více nechte jednat vesmír.

Vodnář

Otevřete se naplno všem inovacím, se kterými ve své mysli neustále koketujete. Svou pozornost nasměrujte i na své zdraví a fyzické cvičení. Pravidelně odpočívejte a občas ustupte stranou, aby k vám mohl být život štědrý.

Ryby

Opět se více zaměřte na své sny. Některé z nich mohou být opravdu mocné, a tak se vyplatí si vše zapsat. Zároveň se soustřeďte více na své osobní zájmy a koníčky. Věnujte se jen tomu, co vás opravdu ze srdce těší a plně důvěřujte životu.

Čtěte dál