Váš týden podle hvězd: 3.6. - 9. 6. 2019

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Berani

Zamyslete se nad svými přáteli a uvědomte si lidi, kteří vás na vaší cestě podporují. Rozhodněte se pomoci těm přátelům, kteří to nyní co nejvíc potřebují. Jděte si zahrát volejbal nebo jiný kolektivní sport, kde budete moci poznávat nové lid.

Býci

Prozkoumejte přírodní krásy Čech i Moravy nebo i vzdálenějších míst. Ukažte svým přátelům tajná místa, která máte nejraději. Zajděte na nějaký zájmový seminář, který se bude konat na nějakém hezkém místě, a kde budete, moci potkat zajímavé lidi. Více se svými nejbližšími mluvte.

Blíženci

Navštivte své příbuzné a zlepšujte své vztahy ke svým sourozencům, které jsou pro vás, ať si to někteří tolik nemyslí, tak důležité. Zvyšujte své sebevědomí a o svých vhledech nepochybujte. Zorganizujte nějakou společenskou událost a radujte se ze života.

Raci

Jste rození terapeuti, přestože mnoho z vás dělá v naprosto jiných oblastech. Využijte svou vrozenou empatii k tomu, abyste mohli nešťastným duším kolem vás dát potřebnou oporu. Sami vyhledejte pomoc, protože se blíží zkouška vašich vnitřních sil.

Lvi

Těšte se z přítomnosti svých nejbližších přátel a buďte především s těmi, kteří podporují vaše sny. Každý večer si představte výsledky svých nejhlubších tužeb a usínejte s dobrým pocitem v srdci, že je již dokonáno.

Panny

Učte se anglicky a nelpěte příliš na gramatické správnosti. Nebojte se s druhými mluvit a odbourávejte svůj vrozený stud. Často daleko převyšujte znalosti druhých lidí, a jediná překážka i dar je vaše „kritické oko“. Ukažte druhým, co ve vás je, protože je to téměř dokonalé.

Váhy

I nadále si užívejte života, jak nejvíce to jde, a buďte s lidmi, které můžete nazvat svými dobrými přáteli. Milujte, usmiřujte a dělejte svět krásnější, protože to je vaše poselství. Moc dlouho nepřemýšlejte. Vaše dobré nápady potřebují korunovat činem.

Štíři

Navštivte nějaký prožitkový seminář, který bude zaměřena na oblast zájmů, která zajímá vás. Rozviňte své neobvyklé psychické síly tak, aby z nich mělo užitek, co nejvíc lidí, včetně vás. Poraďte druhým v klíčových okamžicích jejich života a budete mít přátele na celý život.

Střelci

Cestujte, přednášejte a hledejte nové kontakty, které vám budou užitečné při vašich nynějších aktivitách a zájmech. Inspirujte své okolí svým humorem i přímostí, která může občas zabolet, ale nikdy není myšlena zcela zle.

Kozorozi

Více s druhými mluvte. Jste od přirozenosti zádumčivější, přemýšlivější a rádi jdete k jádru věci. Okolí vás nemusí zcela dobře chápat, protože nemusí zcela rozumět určitým krokům, které volíte. Více mluvte a překvapte druhé svou empatií i citlivostí, která rozhodně není slabostí.

Vodnáři

I nadále oslavujte život, setkávejte se s přáteli a seznamujte je svými překvapivými vizemi. Hledejte v druhých porozumění, a když ho nenajdete, hledejte dál. Geniální myšlenky ze začátku vypadají vždy velmi nepravděpodobně, a tak se nenechte druhými zmást.

Ryby

Mnoho z vás je přirozeně spirituálních, a tak se tento týden běžte podívat na nějaký seminář a investujte do své duše. Naslouchejte snům a oživte svou snovou aktivitu, která je u vás často velmi přirozeným způsobem probuzena.

Čtěte dál