Váš týden podle hvězd: 3.2. - 9.2. 2020

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Berani

Snažte se toho stihnout v tomto týdnu co nejvíc. Nepřepalte se však, aby vás nezastavilo vaše tělo. Jakékoliv nachlazení nebo větší únavu respektujte tím, že si na chvilku odpočinete. Dělejte si pravidelné přestávky a kupte si pro sebe něco nového.

Býci

Zamyslete se nad důležitými změnami ve vaší profesi. S jakými lidmi chcete opravdu trávit váš čas? Nastal čas změn a přestože je nemáte moc rádi, vyplatí se. Buďte flexibilnější a hledejte příležitosti, které se mohou rychle objevovat a mizet.

Blíženci

Navštěvujte večírky a různé společenské akce, na kterých jste ještě nikdy nebyly. Seznamujte se s novými lidmi a vyzkoušejte si myslet jinak, než jste zvyklí. Otevřete se novému přátelství, protože tento rok se lidé jednoduše hledají.

Raci

Udělejte něco bláznivého. Něco, co jste ještě nikdy neudělali a naučte se nebrat osobně reakce svých nejbližších. To je samozřejmě hodně těžké, protože jste tak citliví. Pokud jste čekali na nějakou změnu, tak neotálejte, protože se život dal do velkého pohybu.

Lvi

Najděte si nějaký nový tvůrčí koníček. Ukažte světu své schopnosti, které chtějí ven. Zkuste si napsat povídku, ve které budete vy hlavní postavou a zkuste si vytvořit scénu, kterou byste si přáli v tomto životě nebo jiném zažít. Dejte životu znamení.

Panny

Mnoho z vás zaznamená změny na vašem pracovišti. Bude se to týkat i vašich kolegů v práci, kteří mohou uvažovat o velkých profesních nebo jiných životních změnách. Využijte všech změn k tomu, abyste se ve svém stávajícím zaměstnání cítili ještě lépe.

Váhy

Změny se daly do pohybu, a jelikož jste velmi vnímaví ke svým partnerským a přátelským vztahům, mohou vás některé myšlenky a postoje druhých vyvést z rovnováhy. Jděte i vy vstříc změnám a nenechte se brzdit svou nerozhodností.

Štíři

Vkročte rozhodným krokem vstříc vašim budoucím vizím. Sledujte pohyb lidí, kolem vás, který vám může do vašeho života otevřít nové možnosti a důležité kontakty. Máte cit vycítit změny ještě dřív, než k nim dojde, a tak svého daru dokonale využijte pro dobro všech.

Střelci

Hodně cestujte, potkávejte se s novými lidmi a ponořte se do studia všeho nového. Rozhodněte se pro nějakou cestu na místa, kde jste ještě nikdy nebyli. Naučte se nový jazyk a buďte otevření všem novým podnětům.

Kozorozi

Tento týden na ničem nelpěte a hledejte nové obzory. Choďte na nová místa, potkávejte nové lidi a mluvte s nimi o svých budoucích cílech, které v tomto roce mohou být opravdu dalekosáhlé. Nebojte se vstoupit do neznáma s důvěrou v život.

Vodnáři

Dejte průchod všem svým vizím a bláznivým nápadům. Buďte otevření všem novým poznatkům, lidem i náhodám, které se mohou nyní dít ve zvýšené míře. Na nic už nečekejte a ponořte se do realizace vašich nejtajnějších snů.

Ryby

Zaměřte se na svůj duchovní život. Seznamte se s novými pohledy na život a naslouchejte lidem, kteří k vám mohou přicházet se zcela nečekanými názory a prožitky. Zajděte do nové kavárny a kupte si nové šaty nebo šperk. Buďte co nejvíc v pohybu.

Čtěte dál