Váš týden podle hvězd: 31. 8. - 6. 9. 2020

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Zpočátku týdne se vyhýbejte všem konfliktům na pracovišti, ke kterým může mezi lidmi docházet. Falešnou únavu berte jako poselství vaší duše, abyste se zaměřili opravdu na to podstatné. Přiznejte si vlastní chyby a proměňte je v sílu.

Býk

Propojte se s přírodou a čerpejte z ní inspiraci a sílu pro důležité změny ve vašem životě. Hodně přemýšlejte o svých pracovních aktivitách, protože možná nastal příznivý čas udělat nějakou změnu. Je jedno, jestli bude velká nebo malá, ale je dobré ji udělat.

Blíženci

Nepodporujte mluvení o druhých lidech za jejich nepřítomnosti. Raději se zaměřte na definování vašich přání a udržte si takovou kvalitu svých myšlenek, které vás brzy přenesou do vaší vytoužené reality. Naučte se pravidelně vypínat vnitřní dialog.

Rak

Ve středu je úplněk v Rybách a vy jste na cykly měsíce obzvlášť citliví. Udělejte něco nejen pro své fyzické, ale i duševní zdraví. Poproste život, ať vás i celou vaši rodinu ochraňuje na všech rovinách. Udělejte krok k tomu, aby se z vašeho povolání stalo poslání.

Lev

Vneste světlo a naději tam, kde sídlí pochybnosti a tma. A to platí, jak ve vašem vnitřním, tak vnějším světě. Zvýšenou pozornost dejte i svým snům, které vám mohou ukázat, co by bylo dobré ve vašem životě zdokonalit. Zkuste své sny kreativně ztvárnit.

Panna

Více důvěřujte životu a dovolte mu, ať vás překvapí. Nesnažte se mít vše neustále pod kontrolou, protože to není možné. Snažte si připomenout, jaké zaměstnání by bylo pro vás dokonalé a směřujte k němu, ať se ocitáte v jakémkoliv výchozím bodě.

Váhy

Máte hluboký smysl pro to, co je krásné a harmonické. Zkuste svůj cit vyjádřit nějakou uměleckou formou nebo jen zkrášlete svůj byt. Vytvořte si místo, které bude určeno jen k relaxaci a odpočinku. Pokud se něčím trápíte, poproste vyšší síly o pomoc.  

Štír

Pokračujte v energickém tempu a tentokrát se zaměřte na své stíny. Vystopujte ten největší, který vás trápí a obírá vás o sílu. Svěřte se u plamene svíčky ke všem chybám minulosti, které trápí vaši duši a rozhodněte se být tou nejlepší verzí sebe sama.

Střelec

Oživte svůj sexuální život a překvapte něčím svého stávajícího partnera. Vrhněte se naplno do své práce a hodně toho zvládnete. Zároveň sledujte příležitosti, které se mohou v druhé polovině týdne objevit. Když budete jednat rychle, můžete jen získat.

Kozoroh

Nezaměřujte se na slabiny a stinné stránky svých spolupracovníků, ale raději pracujte sami se sebou. Vyhýbejte se nejasným okolnostem, lidem i situacím a vnášejte do všeho zdravý rozum. Nezapomínejte na své psychické i tělesné zdraví a opečovávejte se.

Vodnář

Je vaše momentální zaměstnání opravdu tím, čemu byste se chtěli věnovat po dalších deset let? Pokud ano, je to skvělé, pokud ne, tak je to rovněž dobré, protože víte, kam vaše budoucí kroky směřují. Máte možnost udělat další podstatný krok k vašim snům.

Ryby

Ve středu nastává úplněk ve vašem znamení, a tak je tento týden jedním z nejdůležitějších v tomto roce. Vyšlete modlitby za všechno dobré, co si přejete ve svém životě prožít. Buďte vděční za vše, čeho se vám dostalo i za to, co se teprve stane.  

Čtěte dál