Váš týden podle hvězd: 31. 5. - 6. 6. 2021

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Zkuste se zaměřit na vnitřní dialog, který ve své mysli vedete. Pracujte s pozitivními přesvědčeními a afirmacemi, abyste si z vaší mysli udělali spojence. Když změníte své myšlení, můžete za nějaký čas zcela proměnit i svůj život.

Býk

Zamyslete se nad svými důležitými projekty a cíli. Jednáte opravdu efektivně, nebo lpíte na starých principech, které již nejsou aktuální? Buďte přizpůsobivější a proveďte pečlivou analýzu své momentální situace. Naučte se novou dovednost nebo jazyk.

Blíženci

Zaměřte se na své fyzické zdraví a cvičení. Možná až příliš zatěžujete svou mysl, která často na řešení důležitých témat nestačí. Své ideály a dobré nápady uskutečňujte v tento přítomný okamžik a nezapomeňte se z života radovat.

Rak

Zamyslete se nad svým domovem a vrhněte se do dlouhodobě odkládaných oprav nebo úprav. Zbavte se všech věcí, které nepoužíváte nebo k životu nepotřebujete, protože jsou jen přežitkem. To, co stojí opravdu za to, nikdy nezmizí, ale naopak samo vykrystalizuje.

Lev

Vzpomeňte si na své dětství a sny, které jste možná kdysi opustili. Když se věci nebo události nebudou vyvíjet vámi vytouženým směrem, berte to jako výzvu v sobě probudit nápaditost. Vytvářejte si záložní plány, které vám dají možnost na vše rychle reagovat.

Panna

Nesnažte se vše zvládnout sami a nelpěte na dokonalém plnění plánů, které jste si předsevzali. Více se odměňujte za dobře vykonanou práci a pravidelně odpočívejte. Nebojte se změn, protože těm se v následujících dnech zřejmě nevyhnete.  

Váhy

Investujte do svého duchovního rozvoje. Možná jste se ztratili až příliš v druhých lidech, protože se neustále snažíte o dokonalou harmonii. Neberte si poznámky druhých příliš osobně a nedělejte si žádné domněnky. Zdokonalujte své umělecké a tvůrčí schopnosti.

Štír

Více meditujte nebo se věnujte své oblíbené duchovní praxi. Mějte s druhými trpělivost, zvláště s těmi nejbližšími. Projevte své přirozené léčitelské nadání a odevzdejte se službě ostatním. Nepomáhejte však tam, kde nemáte svolení druhých.

Střelec

Přestože většina z vás upřednostňuje rychlost a spontánnost, tentokrát s důležitými životními kroky vyčkejte a čekejte na příznivější načasování. Vyhýbejte se zbytečným diskuzím s lidmi, kteří zastávají zcela odlišný pohled na život.

Kozoroh

Zkuste se více zaměřit na protahování vašeho fyzického těla nebo začněte cvičit jógu. Investujte svou pozornost i do způsobu svého stravování a hlídejte si osmihodinový spánkový režim. Poučte se ze svých chyb a buďte flexibilní i ve své mysli.

Vodnář

Zamyslete se nad tím, co pro vás znamená opravdová svoboda. V jaké životní oblasti potřebujete nejvíce svobody a prostoru? O svých vizích se nebojte mluvit a pěstujte víru v to, že můžete tento život dokázat nemožné. Pravidelně se stýkejte se svými přáteli.

Ryby

Připomeňte si vše, co se vám nedávno povedlo, a náležitě se oceňte. Svému partnerovi se nebojte říct o svých citových i duchovních potřebách a rozhodněte se vše jasně komunikovat. Vyhýbejte se příliš komplikovaným lidem a více o sebe pečujte.       

Čtěte dál