Váš týden podle hvězd: 30.9. - 6.10. 2019

Co vás čeká tento týden? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Berani

Nechte si poradit od lidí, kterých si dlouhodobě vážíte za jejich moudrost v určitém oboru. Nesnažte se zvládat všechno jen sami. Inspirujte se lidmi, ke kterým máte přirozenou důvěru. Rozšiřte okruh svým rádců a vyzkoušejte někoho nového.

Býci

Dále hledejte nebo se utvrzujte ve své životní vizi, která se neustále mění, protože to je přirozenost života. Navštivte nějakého mudrce, uznávaného učitele nebo seminář, který vám rozšíří obzory. Pobývejte občas v přírodě o samotě a rozjímejte.

Blíženci

Vytvořte si takový okruh přátel, který vás bude posilovat a ne vysilovat. Přestože máte rádi rozmanitost, dejte občas na kvalitu. Buďte věrní lidem, kteří při vás dlouhodobě stojí. Napište si seznam svých nejdůležitějších životních cílů a lidí.

Raci

Zamyslete se nad lidmi, kteří při vás doopravdy stojí a podporují vás. Nedovolte nikomu, aby vám určoval, co máte ve svém životě dělat. Jděte se svým nejlepším přítelem nebo přítelkyní na procházku a vzájemně se podpořte ve svých snech.

Lvi

Pokračujte v bohatém společenském životě, a pokud budete mít možnost navštívit nějaký ples, divadelní hru nebo koncert, neváhejte. Buďte ochotni druhým poskytnout radu, když uvidíte, že je v tichu žádána. Jděte na zajímavý seminář nebo kurz, který vás posune dál.  

Panny

Jenom nepracujte a své blízké příliš nekritizujte, přestože to bývá nejčastější výraz vaší lásky k vašim nejbližším. Uvědomte si, že lidé kolem vás již dokonalí jsou. Naučte se je pozitivně motivovat k tomu, o čem víte, že by jim prospělo.

Váhy

Oslavujte život, jak nejlépe dovedete. Něco si přejte, ale dávejte si dobrý pozor na to, co to bude, protože život opravdu velmi rád plní touhy a přání velmi konkrétním způsobem. Otevřete se nově příchozím do vašeho života, pokud pocítíte vzájemné sympatie.

Štíři

Vy sami jste většinou duchovně velmi vyspělé bytosti, ale nikdy se nepřestávejte učit od druhých. Naslouchejte názorům lidí, kteří ve vás vzbudí zvědavost a respekt. Navštivte nějakého člověka, o kterém jste přesvědčeni, že jeho moudrost může být pro vás přínosem.

Střelci

Mnoho z vás má dobré kontakty ze zahraničí a možná nastal čas si v nich udělat větší pořádek. Napište někomu, koho jste dlouho neviděli a jehož moudrosti a nadhledu si vážíte. Popřemýšlejte o další daleké cestě, kterou byste mohli podniknout, a hlavně s kým byste tuto cestu mohli podniknout společně.

Kozorozi

Rozjímejte nad lidmi, se kterými se cítíte v životě nejbezpečněji a v jejichž přítomnosti se necítíte pod tlakem. Projevte vděčnost aspoň jednomu člověku, kterého si hodně vážíte a nebojte se o svých pocitech mluvit. Na druhou stranu to zase nepřežeňte.

Vodnáři

Následujte svou životní vizi a neustále se učte druhým své pokrokové myšlenky srozumitelně prezentovat, abyste získali nejen další dobré přátele, ale i mocné spojence. Ve více lidech se toho více zvládne. Vaše velká síla spočívá ve schopnosti týmové práce.

Ryby

Zamyslete se nad všemi důležitými duchovními vůdci, učiteli a učeními, které vám pomohli se lépe orientovat v nekonečnosti života. Navštivte nějaký nový seminář, akci nebo přednášku. Možná potkáte nového přítele, se kterým se budete moci bavit úplně o všem.

Čtěte dál