Váš týden podle hvězd: 30.3. - 5.4. 2020

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Věnujte se očistě svého těla, mysli i svých emocí. Zhluboka dýchejte a často se procházejte v přírodě. Odevzdejte životu vše, co je minulostí a odvážně vkročte do nového dílu svého neuvěřitelného životního příběhu.

Býk

Přestože máte rádi jídlo, zkuste na dva dny držet půst a očistěte nejen své tělo, ale i svou mysl. Pokud jste nikdy půst nedrželi, zkuste dva dny pít jen vodu a jíst jen jablka. Respektujte však svůj zdravotní stav a do ničeho příliš riskantního se nepouštějte.

Blíženci

Zrekapitulujte si své nejtěžší partnerské vztahy, kterými jste si prošli a buďte ochotni tyto příběhy jednou provždy propustit. Poučte se z nich, ale nevracejte se k nim. Pracujte s různými dechovými technikami, které vám mohou vrátit hodně energie.   

Rak

Vyzkoušejte nějakou dobrou detoxikační metodu. Inspirujte se z rad svých babiček nebo se zkuste inspirovat moudrostí starých kultur. Pracujte s pozitivními prohlášeními a nenechte se vtáhnout do žádných citových dramat, které mohou být jen ozvěnou minulosti.

Lev

Ponořte se do všech kreativních činností, které milujete. Vyjádřete své pocity a nesnažte se je v sobě dusit. Tancujte, zpívejte, malujte nebo se jen naplno věnujte tomu, co vás těší. Poproste o odpuštění vašemu vnitřnímu dítěti, že jste mu nedali větší prostor.

Panna

Zdraví a práce jsou pro vás důležitými aspekty vašeho života. Zkuste se více zaměřit na všelijaké detoxikační metody, které se v dnešní době nabízejí. Naslouchejte moudrosti svého těla a vyberte ty, které s vámi nejvíce souzní. Udržte si pozitivní myšlení.

Váhy

Věnujte se očistě svého těla i své mysli. Ve zdravém těle sídlí zdravý duch, a tak se snažte své tělo zbavit všech škodlivých látek, které jste v sobě dosud shromáždili. Vyzkoušejte půst a pročistěte svůj trávicí systém. Příliš neváhejte.

Štír

Pročistěte všechny rodinné a partnerské vztahy ze své minulosti. Pobývejte u řek, moří, jezer a potůčků. Zároveň se zaměřte i na své finance a zkuste se více zaměřit na zvyšování svých příjmů a snižování svých výdajů. Snažte se o co největší průzračnost.

Střelec

Komu ve svém životě potřebujete ještě odpustit? Zaměřte se na nejvíce obtížné vztahy, které v současnosti máte, a zkuste je napravit. Pokud žádné nemáte, posilte ty, které jsou jen dobré. Buďte pro druhé oporou a raďte druhým jen ve chvílích, kdy vás o to požádají.   

Kozoroh

Udržujte si jasnou a pozitivní mysl. Tento rok se můžete vrátit ke své skutečné síle. Zbavte se všech strachů a pracujte disciplinovaně na svých slabinách a proměňte je v sílu. To je váš dar. Největší slabost se může stát vaší největší silou.

Vodnář

Vyzkoušejte nějaké nové způsoby, jak detoxikovat své tělo a očistit svou mysl. Posilte své zdraví a nebojte se v tomto ohledu různě experimentovat. Odpusťte aspoň jednomu bývalému příteli a naučte se mu přát opravdové štěstí. To vás ještě více osvobodí.

Ryby

Ukliďte si ve svém domovu a více se zajímejte o své fyzické zdraví. Věnujte se detoxikaci svého trávicího systému a zároveň se zaměřte na všechny své obtížné partnerské vztahy ze své minulosti. Otevřete se zázrakům života tím, že o ně požádáte. 

Čtěte dál