Váš týden podle hvězd: 30.12. 2019 - 5.1. 2020

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Berani

Na nic nečekejte a po oslavách se vrhněte naplno do uskutečňování vašich novoročních předsevzetí. Pokud žádné ještě nemáte, vrhněte se do velkého úklidu a odevzdejte životu vše, o čem víte, že nepoužijete.

Býci

Pečlivě si rozmyslete to, s kým v příštím roce budete chtít spolupracovat na společných projektech. Nastane „velký pohyb“, a tak mnoho lidí bude měnit své priority, a to se týká i vás. Uvědomte si své dlouhodobé záměry a krok po kroku k nim postupujte.

Blíženci

Nenechte se zmást hlubokým tichem měsíce ledna, který nastává po bujarých oslavách nově příchozího roku. Vrhněte se na řešení praktických záležitostí, abyste si vytvořili svobodný prostor pro realizaci svých skvělých idejí.

Raci

Pusťte se do velkého úklidu a darujte lidem věci, o kterých víte, že nebudete potřebovat. Zapojte svou vůli a nepolevujte ve svém úsilí dosáhnout původně dobře zamýšlených cílů. Naučte si nebrat věci příliš osobně a ctěte své hranice.

Lvi

Přichází období po bujarých oslavách a zima je v plné síle. Využijte vzniklé „prázdnoty“ k tomu, abyste vytvořili něco výjimečného. Zaměřte se na sebe a věnujte se činnostem, které máte nejraději. Více pobývejte o samotě a užívejte si to.

Panny

Nastal čas velkého úklidu, který vám pomůže si rozvrhnout síly na celý další rok. Darujte nebo prodejte věci, o kterých víte, že je rozhodně nebudete používat. Snažte se o co největší průzračnost ve všech oblastech, abyste probudili svou životní sílu.    

Váhy

Přestože milujete společnost dobrých lidí, zkuste pobývat více o samotě. Uvědomte si, že tou nejlepší přítelkyní jste vy sama. Zamyslete se nad svými kolegiálními vztahy a zkuste vnímat změny, ke kterým pravděpodobně v následujícím roce dojde.

Štíři

Nastal čas, ve kterém se můžete cítit skvěle, protože ruch okolního světa polevil. Připravte se na jeden z nejdůležitějších roků vůbec a využijte všech příležitostí, které se vlivem velkých změn, vyskytnou. Určete si priority a s rozhodností i soucitem k nim směřujte.

Střelci

Zamyslete se nad svým životem a dejte mu hlubší smysl. Jste mnohostranně talentování a život vám v mnoha ohledech přeje štěstí. Využijte ho tak, aby z něho mělo užitek, co nejvíce lidí. Otevřete se všem příležitostem, které se následující rok vyskytnou.

Kozorozi

Toto je jeden z nejdůležitějších roků jak pro lidskou společnost, tak hlavně pro vás. Mnoho z vás bude stát před důležitou volbou, která bude mít vliv na spoustu jiných lidí. Rozhodujte se tak, abyste zpětně ničeho nelitovali. Určete si priority a rozprostřete síly.

Vodnáři

Pomaloučku rozjímejte nad tím, co končí a co nového začíná. Čeká vás zajímavá budoucnost, a tak ve svých vizích nepolevujte a rozhodně se nevzdávejte. Naopak zesilte své úsilí, protože v následujících letech vám život půjde naproti.

Ryby

Pravidelně pobývejte o samotě a choďte na procházky. Rozjímejte nejen nad následujícím rokem, ale i celým svým životem. Učiňte první kroky k uskutečnění svého budoucího snu a odevzdávejte životu vše, co je již minulostí. Připravte se na „velký pohyb“.

Čtěte dál