Váš týden podle hvězd: 30. 8. – 5. 9. 2021

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Nevyhýbejte se povinnostem, o kterých víte, že mají být udělány. Práci buď delegujte na druhé, nebo se sami chopte iniciativy uvést svůj život do pořádku. Pokud se intenzivně zabýváte nějakým sportem, respektujte limity svého fyzického těla.

Býk

Zaměřte se na svou domácnost a zbavujte se postupně všech přebytečných věcí, které nepoužíváte. Učte se štědrosti a překvapte někoho nečekaným dárkem. Vyzkoušejte saunu, nebo pravidelně plavejte. Voda očistí nejen vaše tělo, ale i mysl a duši.  

Blíženci

Jakou kvalitu mají vaše momentální myšlenky? Zaměřte se na svůj vnitřní dialog a zkuste nahradit negativní myšlenky pozitivními. Především se zaměřte na své vztahy na pracovišti a zkuste je učinit ještě harmoničtějšími.

Rak

Nastává vhodný čas pro velký úklid, kterému se můžete věnovat celé následující dva měsíce. Uklízejte doma, v práci i uvnitř sebe sama. Odpusťte všem lidem, kteří vám kdysi ublížili, a už se nevracejte ke vzpomínkám, které vám způsobují bolest.

Lev

Pokud se budete během tohoto týdne cítit podrážděni a netrpěliví, zkuste svou energii vyjádřit tvůrčím způsobem. Naučte se hrát na další hudební nástroj, nebo si jen pusťte svou oblíbenou hudbu a spontánně tancujte. Vyhýbejte se příliš komplikovaným lidem.

Panna

Nadále oslavujte a rozlučte se se vším, co vás kdysi i nedávno trápilo. Zajděte za svým oblíbeným poradcem a udělejte si jasno ve svých novoročních záměrech. Vše si dobře rozplánujte, ale nebuďte na svých plánech příliš závislí, abyste se nestali sami svými otroky.

Váhy

Milujete harmonii a krásu a máte velkou moc ji ve svém prostředí vytvořit. Nastává čas, kdy se vaše vrozené diplomatické schopnosti mohou uplatnit ve vašem zaměstnání. Uvidíte-li nesrovnalosti v některých vztazích, vneste do nich mír a porozumění.

Štír

Zaměřte se na velký úklid ve svém domácím i pracovním životě. Inspirujte se japonským zenem a odevzdejte životu vše, co nepoužíváte. Vytvořte si prostor pro zázraky, které přijdou, pokud budete ochotni životu odevzdat své staré křivdy.

Střelec

Inspirujte se různými detoxikačními programy, které pocházejí ze starobylých kultur. Experimentujte s různými tělesnými i mentálními technikami, které mají za cíl zbavit vás všech nánosů, které jste si během své cesty životem nabrali.

Kozoroh

Naučte se se svými rodinnými příslušníky a kolegy v práci více mluvit o svém vnitřním životě. Nespoléhejte na to, že vám ostatní budou číst myšlenky. Na to působíte na první dojem příliš uzavřeně. Udělejte první krok ke zlepšení všech svých důležitých vztahů.

Vodnář

Zbavte se všeho starého, a to jak doma, tak v práci. Když se budete loučit se svou minulostí, učiňte to s patřičnou úctou. Přestože toho víte hodně, mějte trpělivost s lidmi, kterým to tolik nemyslí. Každý má dar na něco jiného, a tak ukažte druhým nové možnosti.

Ryby

Dál pokračujte v očistě celé své vnitřní i vnější bytosti. Zaměřte se tentokrát na sebe a odpusťte sami sobě vše, co jste si nedovolili na úkor druhých. Použijte různé dechové techniky k tomu, abyste se osvobodili od negativních pocitů, které přebíráte za druhé.

Čtěte dál