Váš týden podle hvězd: 30. 11. - 6. 12. 2020

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Obklopte se lidmi, se kterými sdílíte podobné názory na svět a neživte v sobě myšlenky strachu. Možná už tušíte, čemu se v brzké budoucnosti budete chtít věnovat, a tak podnikněte první kroky ke svým snům. Posilte svou důvěru v život a korunujte ji svými činy.

Býk

Teď se vyplatí pozorovat celosvětové změny, hlavně v ekonomické sféře. Sledujte trendy a vzdělávejte se v nových přístupech v obchodu. V dobách krize toho můžete hodně získat, ale je potřeba být více otevření a flexibilní.

Blíženci

Sídlí ve vás mnoho protikladných rysů, a tak si tento týden uvědomte, kým jste, a co k vám již nepatří. Zaměřte se na spojování zdánlivých protikladů a ukažte druhým moc synergie. Naučte se nový jazyk nebo začněte studovat něco, co vás již dlouho přitahuje.

Rak

Hodně uklízejte a zároveň se zaměřte na své zdraví. Vyzkoušejte nový druh stravy, vaření nebo fyzického cvičení. Odevzdejte životu vše, co již neodpovídá vašim nynějším prioritám a nebojte se o tom s vašimi nejbližšími mluvit.

Lev

Ponořte se do tvůrčího procesu, tak jak to umíte jenom vy. Kreslete, pište, malujte, tancujte a rozvíjejte svou vlastní životní filozofii. Neuzavírejte svá srdce, protože by bylo na světě mnohem méně světla, a toho je teď potřeba.

Panna

Co pro vás znamená vysněná a ideální práce? Vzpomeňte si na všechny svá minulá zaměstnání a zkuste najít neviditelnou niť, která je spojuje. Čemu se chcete v následujících deseti letech opravdu věnovat? Až to zjistíte, naučte se něco nového.  

Váhy

Občas je důležité se rozhodnout. Je pravděpodobné, že se po vás bude vyžadovat učinit důležité rozhodnutí a vy moc dobře víte, jak neradi něco takového děláte. Jednejte tak, abyste pro sebe vytvořili největší dobro a obklopte se lidmi, kterým nemusíte nic dokazovat.

Štír

Investujte svou energii do budování nového. V dobách změn roste vaše největší síla. Vrhněte se do nových začátků, protože dobrý start vám zaručí třetinu vyhraného boje. Osvoboďte se od vaší minulosti a čerpejte sílu z vašich bohatých zkušeností.

Střelec

Zajímejte se o celosvětové dění, abyste věděli, kam se v následujících letech budete chtít podívat. Šiřte své názory a učte ty, kteří o to požádají. Tento týden můžete zaznamenat, že se něco změnilo uvnitř. Popřemýšlejte o tom, s kým chcete trávit více času.

Kozoroh

Pravidelně rozjímejte nad svými dlouhodobými cíli. Jsou pořád stejné nebo se zcela změnily? Nebojte se víc riskovat a otevřete se spolupráci. Ve více lidech se toho více zvládne. Možná zaznamenáte novou zodpovědnost, která vás však osvobodí.

Vodnář

Tento týden si uvědomte, jak moc se změnily vaše vize, které jste měli před rokem nebo před pár lety. Hluboce popřemýšlejte o tom, jak své původní sny přizpůsobit přítomnosti. V blízké době pocítíte změnu, která vám dá sílu začít své vize uskutečňovat.

Ryby

Budoucnost teď bude záležet na vzájemné spolupráci a víře v lepší budoucnost. Nastal čas, abyste se více angažovali ve společnosti a své ideály přenesly na tuto zemskou pláň. Málokdo rozumí tajemné řeči života jako vy. Naučte se o svých vjemech více mluvit.          

Čtěte dál