Váš týden podle hvězd: 3. 5. - 9. 5. 2021

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Pronikněte do tajů lásky. Užívejte si plodivé síly přírody a vyjádřete je ve svém soukromém životě. Investujte do svého zdraví a vyzkoušejte nějakou novou léčivou masáž nebo terapii. Zajímejte se o trendy v přístupu ke zdravému životnímu stylu.

Býk

Dejte průchod své vášni a dovolte si naplno být sami sebou. Nenechte se ničím omezovat a ve svých dobrých plánech buďte vytrvalí. Obdarujte sami sebe něčím, po čem dlouho toužíte a hledejte krásu v sobě i v lidech kolem vás.

Blíženci

Dívejte se lidem déle do očí a hledejte jejich skutečnou krásu, kterou možná sami před sebou schovávají. Vyzdvihněte v druhých jejich dobré vlastnosti a sami se vyhýbejte ponurým myšlenkám nebo obavám o budoucnosti.

Rak

Zaměřte se na své smysly a snažte se je uspokojit, jak nejlépe dovedete. Zkrášlete svůj domov tím, že něco krásného do bytu pořídíte. Pečujte o květiny s láskou a stejně pečujte o sebe. Ukažte druhým svou hloubku a krásu své duše, která je ve vašem případě nezměrná.

Lev

Pusťte se do řešení všech praktických záležitostí, o kterých víte, že mají být učiněny. Buďte trpěliví a činorodí zároveň. Naučte se i odpočívat a těšte se ze znovuprobuzené vášně, kterou podněcují nově probuzené, plodivé síly přírody.

Panna

Nastává příhodná doba se vrhnout jak do práce, tak probudit vaši schopnost léčit, kterou vědomě či nevědomě disponujete. Přihlaste se na nějaký terapeutický kurz nebo si jen přečtěte nějakou knihu o léčení. Investujte do svého zdraví, protože právě teď se to vyplatí.

Váhy

Častěji se se svým partnerem milujte. Užívejte si radostí svého fyzického těla a nic neodkládejte. Život je krátký, a tak využijte každé možnosti, která pro vás bude lákavá. Objevte léčivou moc lásky a vnášejte ji do své každodennosti. Dejte najevo svou krásu.

Štír

Probuďte své sexuální kanály ještě víc. Využijte okamžiku v roce, kdy plodivé síly jsou téměř na vrcholu. Ponořte se s vášní do budování něčeho, co je pro vás smysluplné. Vyhýbejte se konfliktům, protože tak značně ušetříte mnoho sil.

Střelec

Zamyslete se nad tím, jak byste mohli být svému okolí prakticky užiteční. Naučte se něco nového v oblasti osobního rozvoje a více se zaměřte na potřeby svého těla. Často se procházejte krásnou přírodu a učte se přímo od zdroje.

Kozoroh

Ponořte se do řešení všech praktických výzev, se kterými se ve svém zaměstnání potýkáte. Naučte se však dělat pravidelné přestávky, kdy se naučte zcela relaxovat. Pravidelně cvičte a zkoušejte neustále něco nového ve všech ohledech.

Vodnář

Otevřete se novým myšlenkám v oblasti zdraví a péče o své fyzické tělo, které občas mohou někteří z vás zanedbávat. Sledujte nové vědecké poznatky a setkávejte se s lidmi, kteří se zajímají o zdravý životní styl. Investujte do své krásy a buďte originální.

Ryby

Jste léčitelé zvěrokruhu a v následujícím týdnu své umění můžete ještě vylepšit. Opečovávejte své fyzické tělo a naučte se partnerovi říkat o svých touhách. Nedomnívejte se, že ostatní tak dobře čtou myšlenky druhých jako vy.             

Čtěte dál