Váš týden podle hvězd: 3. 1. – 9. 1.

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Zatím nikam nespěchejte a raději se zaměřte na svůj vnitřní život. Důkladně promyslete své dlouhodobé cíle a v případě nutnosti je mírně poupravte tak, aby vám co nejvíce vyhovovaly. Naučte se odpočívat a v klidu vyčkávat na ten nejlepší okamžik.

Býk

Zkuste se ve svém životě zbavit všeho přebytečného. Věnujte se jen těm projektům, které mají „srdce“, a to ostatní přenechte jiným. Pobývejte v dobré společnosti přátel a nezanedbávejte ty, na kterých záleží nejvíc, včetně vás samotných.

Blíženci

Přemýšlejte o všem, co může obohatit jak váš vnitřní, tak společenský život. Vytvořte si nástěnku snů nebo si své dlouhodobé cíle někam zapište, abyste je ve svých mnohostranných zájmech nezapomněli. Vyhýbejte se všem podezřelým spekulacím.

Rak

Zamyslete se nad svými kolegy v práci nebo lidmi, se kterými jste nuceni spolupracovat. Pečlivě si vybírejte lidi, kterým věnujete svou pozornost. Vzpomeňte si na někoho, koho jste dlouho neviděli, ale přesto zůstává ve vašem srdci.

Lev

Přestože milujte rozmanitost a luxus, tentokrát se zaměřte především na funkčnost. Neskladujte doma věci, které jsou sice krásné, ale nepoužíváte je. Darujte je těm, kteří je využijí, a připravujte si podmínky pro své velkolepé plány.

Panna

Celý leden je vhodný pro velký domácí i pracovní úklid, a tak se věnujte tomu, co zvládáte levou zadní, a ještě v tom nacházíte radost. Nesnažte se zvládnout všechno, protože tak byste se mohli ocitnout ve velkém stresu, který rozhodně vaše zdraví nepodpoří.

Váhy

Na chvilku se zastavte a dobře si promyslete své následující životní kroky. Neřešte neřešitelné, ale raději se věnujte tomu, co vám přináší největší radost. Zlepšete aspoň jeden vztah z minulosti, který nedopadl ideálně, a buďte ochotni učinit první krok.

Štír

Zkuste do svého života vnést více disciplíny a pravidelné duchovní praxe. Naučte se modlit k vyšším silám a naučte se rozumět symbolické řeči svých snů. Přesměrujte svou pozornost na to, kde to plyne, a nesnažte se v žádném případě přetlačit řeku.

Střelec

Naučte se větší trpělivosti a vytrvejte při dosahování svých odvážných cílů a dlouhodobých záměrů. Nepodléhejte skepsi a raději se zaměřte na to, co již funguje. To ostatní se stejně změní, a tak vyčkávejte na vhodnější okamžik.

Kozoroh

Oslavujte život, jak nejlépe dovedete, a nepracujte příliš. Rozjímejte nad smyslem svého života a nechte pracovat vyšší síly, které mohou způsobit zázraky i milost. Zapisujte si pravidelně své sny a zkoumejte jejich hlubší smysl.

Vodnář

Zamyslete se nad svým bohatým sociálním životem a setkávejte se jen s těmi, se kterými se budete chtít setkávat i ve své vzdálené budoucnosti. Nevěnujte příliš energie těm, kteří vám buď nerozumí, nebo si vaší přítomnosti neváží.

Ryby

Nastal čas, ve kterém se mohou dít různé zázraky. Jupiter prochází tento rok vaším znamením, a tak budete po většinu roku pod zvláštní ochranou. Neztraťte se v činnostech, které vám v podstatě nedávají žádný smysl a sledujte znamení, kterých bude plno.  

Čtěte dál