Váš týden podle hvězd: 29.7. - 4.8. 2019

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Berani

Pomalu se můžete připravit na velký rozlet. Nic vám nebude stát v cestě a vše poplyne s větší přímostí, a to zvláště po novoluní ve Lvu, které nastane brzy ráno tento čtvrtek. Do té doby klidně rozjímejte, ale pak už není na co čekat.  

Býci

Jděte do přírody a pobývejte v prostorách svého vnitřního ticha. Hledejte v sobě myšlenky síly, které vám mohou změnit život. Do čtvrtka rozjímejte nad svým životem a napište si seznam cílů, které v následujícím měsíci hodláte vykonat. Pak už na nic nečekejte.

Blíženci

Napište scénář svého života, jaký chcete žít. Do novoluní ve Lvu, které nastane ve čtvrtek, se do ničeho příliš nevrhejte. Naučte se více odpočívat a uvědomte si, co byste chtěli udělat opravdu jenom pro sebe. Uvědomte si své vlastní potřeby a od pátku si jděte za svým.

Raci

Ponořte se do hlubin svého bytí a rozjímejte v lůně přírody o svých novoročních cílech, ve kterých byste měli už mít jasno, a dejte jim ještě jasnější výraz. Měsíční fáze vás ovlivňují nejvíc z celého zvěrokruhu, a tak se rozhodněte pro „velkou akci“ až ve čtvrtek, kdy nastane novoluní v energickém znamení Lva.

Lvi

Toto je významný týden, a to z mnoha důvodů. Jednak mnoho z vás slaví váš nový osobní rok a navíc v pátek nastane novoluní ve vašem znamení, a tak se můžete napojit na svou osobitou sílu mnohem snadněji, než v jiné dny. Využijte toho a berte tento čtvrtek jako novou startovní čáru.    

Panny

Udělejte si pro sebe čas a pravidelně pobývejte v přírodě, kde se snažte prohloubit svůj vnitřní sluch. Zkuste se zaposlouchat do myšlenek, které vás opravdu posunují dál, než ty které vás ustavičně za něco kritizují. Ve čtvrtek nastává novoluní ve Lvu, a tak máte šanci zvýšit své sebevědomí a snížit vliv vašeho mocného vnitřního kritika.

Váhy

Rozjímejte nad svým životem a více si uvědomte, co ve svém život chcete právě vy. Ve čtvrtek, kdy nastane novoluní v ohnivém znamení Lva, se vyplatí udělat něco krásného pro sebe. Kupte si šaty, po kterých dlouho toužíte nebo se zapište na kurs malování.

Štíři

Zdokonalujte svou intuici a pomalu se připravte na nový začátek, který po vás bude vyžadovat větší okázalost, které se raději vyhýbáte. Novoluní ve Lvu, které nastane ve čtvrtek ráno, probudí mnoho energie, které můžete využít pro další velký skok vpřed. Investujte do sebe.

Střelci

Více odpočívejte. Nehoňte se příliš za svými cíli a neupínejte pozornost k dalším a dalším cílům, které vás vlastně neuspokojují. Otevřete se léčivé síly přírody a zpomalte. Ve čtvrtek rán začíná pro vás velmi příznivé novoluní ve Lvu, které vám dodá potřebné sebevědomí i elán do dalšího velkého pohybu vpřed. Zatím užívejte přítomného okamžiku.

Kozorozi

Ponořte se do svého vnitřního světa a znovu zformulujte nebo popište hlavní cíle a záměry svého života. Rozjímejte v tichu přírody nad tím, jestli jsou opravdu vaše, a pokud ne, jednoduše je přeformulujte. Napište je na papír, a ve čtvrtek ráno, kdy nastane novoluní v sebevědomém znamení Lva, na nic nečekejte a vyjděte pevným krokem vpřed.

Vodnáři

Nechte život plynout a jen se ponořte do své vnitřní vize a pokuste ji zachytit na papír. Nebojte se svých odvážných utopických vizích, protože mají neuvěřitelný dosah, pro mnoho lidí nepochopitelný. Novoluní ve Lvu označuje polovinu vaší cesty vaším osobním rokem, a tak se rozhodně nevzdávejte, ale naopak si více důvěřujte.

Ryby

Otevřete se léčivým silám přírody a sami používejte své slovo k tomu, abyste druhým odlehčili. Nikam nespěchejte a užívejte si klidu své vlastní duše. Posilte své „Já“ a nechte se inspirovat novoluním ve Lvu tím, že pro sebe něco významného a krásného uděláte.

Čtěte dál