Váš týden podle hvězd: 29.4. - 5. 5. 2019

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: archiv Harper's Bazaar US

Berani

Otevřete se silám přírody a více důvěřujte svým snům. Začněte běhat nebo choďte na dlouhé procházky, které vám dodají nejen potřebné fyzické uvolnění, tak inspiraci. Naučte se meditovat v klidu, ale nejdříve se pořádně unavte vašim oblíbeným sportem.

Býci

Oslavujte svůj život a pobývejte často v přírodě. Naučte se více důvěřovat svým snům a vnitřním pocitům. Je možné, že občas myslíte až příliš prakticky, a tak zkuste prověřit svou jinak vynikající intuici. Začal váš nový osobní rok, a tak nového elánu využijte.

Blíženci

Rozjímejte nad svým životem a pomalu se připravujte na nové začátky. Zapisujte si více své sny nebo zajděte na přednášku, která se tímto tématem zabývá. Občas vidíte až moc variant, a tak si pomozte „zdrojem snů“ a naučte se více důvěřovat sami sobě.

Raci

Dejte péči nejen druhým, ale především sami sobě. Nebuďte příliš tolerantní, přestože vaše láska k vašim bližním nezná hranic. Zkuste rozlišit lásku mateřskou a partnerskou, protože v každém z nich platí trochu jiné zákonitosti.

Lvi

Buďte tvůrčí tak, jak to umíte jenom vy. Své touhy a sny uskutečňujte ihned v této realitě, ale vězte, že manifestace může trvat déle, než by se vám líbilo. Začněte, a pokud budete vytrvalí, dosáhnete všeho, čeho chcete.

Panny

Vrhněte se do všech praktických záležitostí a využijte svou praktickou intuici. Pobývejte často v přírodě nebo si udělejte dobrý bylinkový čaj a učte se dál o moudrosti, kterou vám příroda poskytuje. Zamyslete se nad svou stravou a více důvěřujte svému přirozenému instinktu.

Váhy

Oslavujte síly přírody v dobré společnosti. Nebuďte sami a často se procházejte se svými nejbližšími přáteli. Malujte, tvořte nebo se vyskytujte v místech, které lahodí vašemu duchu. Zajděte si na příjemnou masáž a více se propojte s moudrostí svého těla.

Štíři

Vydržte v naplňování svých dlouhodobých cílů a dejte na svou vynikající intuici. Zjistěte si všechny potřebné informace, a pak udělejte to, co vám instinkt radí. Pobývejte často v přírodě a vnímejte její mystérium. Pracujte se sny a nechte se jimi vést.

Střelci

Rozhodněte se navštěvovat silová místa v přírodě a nechte se léčit její silou. Pokud máte možnost cestovat daleko, učiňte to. Máte pro to jeden z nejlepších roků, neboť váš Jupiter vás podporuje. Vaše sny mohou být prorocké, a tak si je pravidelně zapisujte.

Kozorozi

Jste praktičtí, ale čím starší jste, tím více se otevíráte záhadám vesmíru. Nyní nastal čas používat snění k řešení všech organizačních a praktických záležitostí, na kterých vám záleží. Naučte se tomuto tajemnému jazyku a ušetříte mnoho psychické energie.

Vodnáři

Nevzdávejte se svých snů a vytrvejte. Trénujte svou jedinečnou schopnost jasnovědění. Často toho víte mnohem více, než průměrná většina lidí, a tak se nenechte odradit tím, že tomu zatím nerozumí. Jste vizionáři, a tak musíte být trpěliví.

Ryby

Více se odevzdejte potřebám svého těla a uzemněte své ideály. Zároveň se nesnažte být příliš praktičtí, protože v tom nespočívá vaše hlavní kouzlo. Vaše sny vám mohou prozradit mnohé a nabídnout vám originální řešení vašich praktických záležitostí.

Čtěte dál