Váš týden podle hvězd: 2.9. - 8.9. 2019

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Berani

Vrhněte se naplno do všech pracovních projektů, které se vám nabízejí a jsou v souladu s vašimi dlouhodobými cíli. Zaměřte se na svůj sexuální život a uvědomte si jeho léčivý vliv. Popovídejte si s partnerem o svých potřebách a vyzkoušejte něco nového.

Býci

Žijte svou prací, ale věnujte svou pozornost i svým nejbližším. Jak kariéra, tak rodina jsou důležitými oblastmi vašeho života, a tak neustále usilujte o rovnováhu mezi těmito protikladnými principy. Probuďte svou vášeň ve všech oblastech.

Blíženci

Moc nepřemýšlejte a raději se ponořte do akce. Stejně už všechno víte, a tak by další přemýšlení vedlo jen k psychickým propadům. Dovolte si být odvážní a postupujte energicky vpřed. Otevírejte se příležitostem, ale zároveň si toho na sebe nenakládejte příliš.

Raci

Emoce mohou v tomto týdnu těžko zvladatelné, a tak jim raději dejte průchod a správný ventil. Naučte se asertivitě a mluvte víc o tom, co potřebujete, přestože budete riskovat nepochopení. Vrhněte se do rozhodného úklidu a zároveň se otevřete novému.

Lvi

Vrhněte se do všech praktických výzev, které by vám mohly bránit v realizaci vašich narozeninových předsevzetí. Pokud žádné nemáte, dělejte jednoduše vše nutné, aby se váš duch mohl tvůrčím způsobem osvobodit. Dělejte to, co vás baví, ale vyhněte se aroganci.

Panny

Oslavujte v plné síle a rozhodněte se aktivně vstoupit do realizace vašich nových pracovních i jiných výzev. Více experimentujte s různými druhy fyzického cvičení a stravování. V práci se nebojte říct, jak se věci mají, protože váš praktický vhled je nedocenitelný.

Váhy

Buďte vlídní k lidem, které máte rádi, ale zároveň k nim buďte naprosto upřímní. Občas nejde vyjít se všemi, a tak se připravte na to, že se k určitým záležitostem budete muset jasně vyjádřit, jinak můžete být zbytečně smutní.

Štíři

Ve vzduchu bude po celý týden vysoké napětí a jistá míra netrpělivosti. Dávejte si pozor na to, abyste se zbytečně nezamotali do nějakého sporu, což by mohlo být oboustranně náročné a pro druhé téměř zničující. Mějte s druhými trpělivost a ke svým nejbližším se snažte být méně nároční.

Střelci

Překonejte v sobě veškerý odpor, který může souviset s vyplňováním různých smluv a řešení ne úplně smysluplných detailů v různých oblastech života. Snaže se některé záležitost delegovat na lidi, která tato práce baví, a vy se zaměřte na své dalekosáhlé vize.

Kozorozi

Pomalu zvyšujte svůj pracovní tlak, ale zároveň neopomíjejte svou rodinu, která by vás zpětně mohla zbytečně vysilovat. Dobré zázemí vám poskytne i velkou sílu se soustavně věnovat vašim ambicím, které se mohou posunout vpřed kvantovým skokem.

Vodnáři

Využijte svou vrozenou schopnost inovace a vrhněte so do všech nových projektů, které se vám nabízejí. Snažte se vyřešit všechny potřebné detaily, související s vaší prací a nebojte se požádat své spolupracovníky, aby vám s některými záležitostmi pomohly.

Ryby

Vyhýbejte se přemítání o svém životě a odkládání činů, o kterých víte, že mají být vykonány. Nečinnost vás bude v tomto týdnu značně oslabovat. Probuďte v sobě duchovní válečnici a zaberte, protože nastal dobrý čas pro nové začátky i nové pracovní výzvy.

Čtěte dál