Váš týden podle hvězd: 29. 6. - 5. 7. 2020

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Pusťte se do velkého úklidu a darujte druhým to, co již ve svém životě nepoužíváte. Pokud možno, nepouštějte se do ničeho nového. Choďte na dobře známá místa, setkávejte se s lidmi, které dobře znáte a pobývejte s vašimi oblíbenými členy rodiny.

Býk

Mnoho z vás prochází důležitými životními změnami, a tak osnujte plány, sny a projekty, po kterých dlouhodobě toužíte. Zatím se však do ničeho nepouštějte, pokud si tím nejste stoprocentně jisti. Vše důkladně promýšlejte a nejednejte příliš zbrkle v jakékoliv životní situaci.

Blíženci

Sežeňte si všechny možné informace z vaší rodinné historie o vašich významných předcích. Pokud si myslíte, že nemáte k těmto informacím přístup, nevzdávejte se. Můžete v sobě objevit talenty, které vám pomohou účinně projevit váš potenciál.

Rak

Mnoho z vás má silnou potřebu se neustále vracet do minulosti. Připomínejte si ty vzpomínky, které se mohou stát inspirací pro vaši současnou situaci. Ty ostatní odevzdejte proudu života, abyste se osvobodili a získali novou energii k uskutečnění vašich snů.

Lev

Zaměřte se na svůj domov a zkuste ho kreativním způsobem zkrášlit. Nic nového si nepořizujte, ale raději se zbavujte všech věcí, které vám připomínají vzpomínky, které se již neoživí. Vytvářejte si prostor pro svou zářnou budoucnost a osnujte plány.

Panna

Nastal skvělý čas na různé domácí opravy, velký úklid a darování již nepotřebných věcí. Jste praktičtí, a tak některé věci raději prodejte, pokud se na rozdávání moc necítíte. Pokud se do něčeho nového budete chtít pustit, raději ještě dva týdny počkejte.

Váhy

Zkuste si připomenout své nejdůležitější partnerské vztahy, kterými jste ve svém životě prošli. Buďte vděční za všechno dobré, a uvědomte si, že to může být ještě lepší. Vděčnost je klíčem nejen k hojnosti, ale i k zázrakům života ve všech ohledech.

Štír

Ponořte se do vaší rodinné historie a vytáhněte všechna skrytá tajemství, která vám zároveň mohou odkrýt duševní poklady vašich předků. Vyzkoušejte rodinné konstelace a navraťte sami sobě i své rodině sílu, která vám právem náleží.

Střelec

Mnoho z vás rádi cestují do vzdálených míst. Tentokrát však podnikejte vnitřní cesty za poklady, které jsou dobře schovány ve vašem podvědomí. Pravidelně meditujte nad svým životním příběhem i dramaty vašich předků. Uvědomte si, co patří minulosti a co ne.

Kozoroh

Zkuste napravit všechny rodinné vztahy, které považujete za důležité. Často vidíte to, co se má udělat a zároveň máte sílu vše korunovat vašimi činy. Vraťte slávu vašim předkům, jejichž síla a dary se ve vás manifestují. Více se smějte a oceňte sami sebe.

Vodnář

Pobývejte častěji se svými dobrými přáteli i vašimi oblíbenými příbuznými. Nedivte se, když mnoho z nich nebude mít čas. Není to osobní, protože hvězdy momentálně hrají svou vlastní hru. Naučte se sami sobě smát a reagujte na bláznivou hru života.

Ryby

Pokud ještě doma nemáte oltář svých předků, zkuste si ho vytvořit. Uctěte jejich památku a ozdobte ho květinami i předměty, které nějakým způsobem souvisí s jejich životem. Zapište si všechny sny, ve kterých se vám objeví někdo z rodiny. Mohou být obzvlášť důležité

Čtěte dál