Váš týden podle hvězd: 29. 3. - 4. 4. 2021

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Žijte, smějte se a oslavujte život, jak nejlépe dovedete. Investujte především do sebe a nechte se druhými opečovávat. Pravidelně cvičte ve volné přírodě a zkuste zapojit do těchto aktivit i své přátele. Otevřete se všemu novému, co jen vás trochu láká.

Býk

Buďte tento týden co nejpružnější, a to jak ve fyzickém, tak duševním smyslu. Dejte své představivosti volnost a sněte o tom, co jste ještě nikdy nevyzkoušeli, ale přitom vás to láká. Dovolte si jít za své hranice, aniž byste nikomu ublížili.

Blíženci

Zaměřte se na posílení svého fyzického těla. Najděte si dobrého trenéra, ať vás vaše počáteční úsilí neodradí. Cvičte raději pravidelně a méně, než hodně a jen občas. Když budete mít silné a pevné tělo, bude to mít příznivý vliv i na vaši mysl.

Rak

Udělejte něco nového pro svůj domov i pro sebe. Pořiďte si něco, po čem již dlouho toužíte, ale zatím jste si na to neudělali čas a prostor. Může to být věc nebo nějaký zážitek. Více mluvte o svých citových potřebách. Nespoléhejte se na telepatii. Ne každý ji umí.

Lev

Ať se věnujete čemukoliv, dělejte to naplno a využijte všech příležitostí, které se vám naskytnou. Investujte energii do své krásy a všech možných zájmů, které ve vás probouzí tu největší radost. Inspirujte druhé svou pozitivní silou i odvahou žít.

Panna

Zvyšte své sebevědomí. Nebuďte na sebe tolik přísní a nečekejte až budete v něčem dokonalí. Už teď se vám v mnoha věcech málokdo vyrovná. Pokud se něčemu věnujete více než pět let, ukažte světu, co ve vás je. Vezměte život do svých rukou a věřte si.

Váhy

Zamyslete se nad lidmi ve vašem životě, kteří by vám mohli pomoci ve vaší kariéře. Vyhýbejte se pochybovačům a obklopte se lidmi, kteří jsou vašimi nápady a myšlenkami nadšení. Buďte odvážní, a hlavně se nikdy nevzdávejte.

Štír

Buďte otevření novým cestám a lidem, přestože se vám na první pohled nemusí úplně zdát. Nenechte se oklamat prvním dojmem, i když jste často ve svých instinktech zcela neomylní. Možná objevíte způsob spolupráce, který může být dobrý pro všechny zúčastněné.

Střelec

Jděte rozhodně za svými cíli. Ujměte se vedení a druhé inspirujte jak svým humorem, tak pověstným nadhledem. Je čas činů, a tak neotálejte. Vše vám může nahrávat, ale je potřeba učinit první kroky. Pravidelně posilujte a protahujte své fyzické tělo.

Kozoroh

Pokud ještě necvičíte jógu, nastal čas se s tímto komplexním přístupem k životu seznámit. Zkoušejte různé učitele a systémy, abyste si našli to, co je pro vás nejvhodnější. Zaměřte se také na svůj intimní život a nezanedbávejte ho kvůli práci.  

Vodnář

Nacházejte s lidmi společnou řeč a vyhýbejte se zbytečně příliš citlivým tématům. Šetřete svou psychickou energií, protože ji v následujících letech budete potřebovat. Vaše dobré vize se mohou stát skutečností.

Ryby

Posilte svou osobní vizi a naučte se být více rozhodní. Popřemýšlejte o tom, kdy je vaše přílišná přizpůsobivost druhým škodlivá. Napravte všechny vztahy, v kterých není rovnováha a více se zaměřujte na uspokojování svých vlastních potřeb.       

Čtěte dál