Váš týden podle hvězd: 28.10. - 3.11. 2019

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Berani

Uvědomte si, co ve vašem životě končí a čím byste se chtěli v budoucnosti stát. Odevzdejte vše, co již nenahrává k vašemu budoucímu snu. Hodně uklízejte a darujte svým bližním vše, o čem víte, že je minulostí. Vyhýbejte se komplikovaným a nejasným lidem.

Býci

Zamyslete se nad svými vnitřními hodnotami a uveďte svůj život do pořádku. Omezte všechny zbytečné výdaje a vytvořte si potřebný prostor pro vaše budoucí aktivity. Důležité změny učiňte uvnitř a vyčkejte na vhodnější načasování svých následujících kroků.

Blíženci

Změňte své myšlenky a postupně změníte celý svůj život. Nebojte se hlubších emočních stavů a naučte se více pracovat s dechem, který vám může pomoci uvolnit zátěž, kterou jste na své cestě nasbírali. Nesnažte se stihnout úplně všechno.

Raci

Vrhněte se do domácích oprav a hodně uklízejte. Zbavte se předmětů, které vás nezdravě spojují s lidmi z vaší dávné minulosti. Snažte se některou z životních etap zcela uzavřít, aby do vašeho života mohlo vstoupit něco nového.

Lvi

Vyviňte sílu uzavřít vše, o čem víte, že je již minulostí. Vytvořte si příběh, který byste jednou chtěli doopravdy zažít. Buďte štědří a darujte vašim bližním vše, o čem víte, že nebudete používat. Rozjímejte nad svým budoucím já a staňte se jím teď hned.  

Panny

Opravujte, uklízejte a vytvořte si doma i v práci prostor pro vaše budoucí aktivity. Na schůzky choďte o něco dřív a vytvářejte si záložní plány. Důležité informace a data zálohujte a více se zabývejte svým diářem, který se může nepřirozeně měnit.  

Váhy

Ve svých intimních a důležitých vztazích dělejte změny, po kterých dlouho toužíte. Poděkujte svým předkům za jejich prožité příběhy a poučte se z jejich partnerských zápletek. Nemusíte opakovat to, co je již minulostí.

Štíři

S plnou vášní se pusťte do vytváření prostoru pro vaše odvážné činy. Uzavírejte všechny nejasnosti a nebojte se vstoupit na území, které se pomalu začínají odkrývat. Vytvořte si vizi pro váš následující osobní rok, do kterého vstupujete.

Střelci

Rozjímejte nad tím, co ve vašem životě končí. Dokončete vše, co je nutné, a rozjímejte nad vašim uplynulým rokem. Hodně času věnujte přátelům, které znáte dlouho a víte, že se s nimi dobře pobavíte.

Kozorozi

Ponořte se do velkého úklidu jak v práci, tak doma. Nevěnujte svou cennou pozornost věcem a lidem, kteří si vaší práce neváží. Udělejte takové změny, aby se váš život dostal do větší rovnováhy a byl průzračnější.  

Vodnáři

Investujte do vytváření prostoru pro vaše budoucí sny a vize. Nic extra nového nezačínejte, ale spíš se zaměřte na dokončení všeho, co vychází z vaší minulosti. Váš čas brzy přijde, ale zatím ukončete vše, co již mělo být ukončeno.

Ryby

Pravidelně meditujte a věnujte se své oblíbené duchovní praxi. Pomáhejte lidem, kteří se dostanou do problémů, ale nezapomínejte přitom na sebe. Učiňte všechny změny, o kterých dlouho víte, že mají být učiněny. Modlete se k andělům a nechte si od nich pomoci.

Čtěte dál