Váš týden podle hvězd: 28. 9. - 4. 10. 2020

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Najděte si dobrého učitele v oboru, kterému se momentálně nejvíce věnujete. Nebo se rozhodněte naučit něco nového. Kvalitní učitel vám může značně urychlit cestu. Zároveň si buďte věrní, abyste neztratili svůj výjimečný styl.

Býk

Jděte do společnosti zajímavých lidí a nechte se jimi inspirovat. Neodsuzujte druhé podle výše jejich konta, ale všímejte si spíš úrovně jejich osobního štěstí. Pobývejte v lesích a dívejte se na krásu barev, měnících se okolo vás.

Blíženci

Mějte u sebe zápisník a všechny zajímavé myšlenky si zapište, protože v sobě mohou obsahovat zárodek nových, geniálních řešení. Kupte si nějakou dobrou knihu, která vás potěší, a která vám doopravdy rozšíří obzory. Nečtěte to, co už dávno znáte.

Rak

Zaměřte se na své partnerské vztahy. Studujte knihy, které se tímto tématem zabývají a ptejte se na zkušenosti vašich blízkých kamarádek nebo přátel. Zkuste svého partnera něčím mile překvapit a nebojte se sami vyjádřit své vlastní potřeby.

Lev

Přistupujte ke všemu s větší vynalézavostí. Hledejte „chytrá řešení“ a navštěvujte různé odborníky v oborech, ve kterých se zatím cítíte jako začátečníci. Zaměřte se rovněž na své partnerské a milostné vztahy a oživte je svou zvýšenou pozorností.

Panna

Hledejte společnost odborníků, a to jak ve vašem zaměstnání, tak v přístupech k vašemu zdraví a cvičení. Vyzkoušejte nového instruktora fitness, jógy nebo výživového poradce a své nově nabyté znalosti předávejte zase dál.

Váhy

Jděte za svým oblíbený astrologem, numeroložkou, psycholožkou nebo životním průvodcem. Zrekapitulujte svůj minulý rok a vytvořte si vizi pro následující. Najděte si učitele, který vám dokáže zprostředkovat pravou životní moudrost nebo se jím sami staňte.

Štír

Zaměřte se na své finance a hledejte chytré způsoby, jak své příjmy zvýšit a výdaje snížit. Máte obrovskou moc těžit ze všech vzniklých změn, a tak tato náročná doba může být pro vás požehnáním. Obklopte se lidmi, v jejichž přítomnosti je vám skvěle.

Střelec

Zamyslete se nad svými nejdůležitějším učiteli ve svém životě. Kdo vás nejvíce ovlivnil a inspiroval? Je vůbec někdo takový? Pokud ne, nastal čas se po nějakým inspirativním učiteli poohlédnout. Je možné, že jím jste vy sami.

Kozoroh

Snažte se tento týden uvést svůj život do větší rovnováhy. Zaměřte se na ty oblasti, které vám připadají nejobtížnější a krok po kroku se je snažte pozvednout na vyšší úroveň. Naučte se být k sobě soucitní a nelítostní zároveň.  

Vodnář

Více si užívejte života a pobývejte v přítomnosti lidí, mezi kterými můžete sršet svým osobitým humorem. Zaměřte se především na lidi, kteří po vás budou chtít dobrou radu a neváhejte jim ji poskytnout. Navštěvujte zajímavé semináře, které souvisí s vašimi vizemi.

Ryby

Jste rozenými čarodějkami, a tak se naučte další kouzla, jak léčit a druhým pomáhat. Vyhledávejte obezřetně své průvodce, protože všechno velmi rychle vstřebáváte do sebe. Poproste učitele z neviditelných říší, ať vás učí ve vašich snech.    

Čtěte dál