Váš týden podle hvězd: 28. 6. - 4. 7. 2021

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Oslavujte život a projevte mu vděčnost tím, že budete co nejtvořivější. Vyjádřete své niterné pocity formou umění. Pokud si myslíte, že nemáte talent, vystihněte své pocity psaním. Zaměřte se na rodinné vztahy a učiňte je hlubšími a krásnějšími.

Býk

Pobývejte co nejvíc v přírodě, kterou od podstaty milujete. Ponořte se do hlubokého ticha, které léčí. Zkrášlete svůj domov novým nábytkem nebo si jen kupte něco, čím uctíte svou duši. Může to být krásný šperk, kámen nebo cokoliv, z čeho budete mít radost.  

Blíženci

Zkuste se ze svých emocí vypsat. Zaměřte se na někoho z minulosti, kdo na vás měl v dětství největší vliv ať v pozitivním, nebo negativním smyslu. Můžete napsat dopis, který neodešlete, ale už tím, že ho napíšete, se mohou dít zázraky.

Rak

Uvědomte si vše, čím jste v posledním roce prošli. Udělejte hlubokou rekapitulaci svého ročního příběhu a uvědomte si moudrost, která z tohoto příběhu vychází. Zkušenosti mohou být zátěží, nebo požehnáním. Záleží jen na tom, co s nimi uděláte.  

Lev

Dejte průchod své vrozené tvořivosti. Sdílejte se svými nejbližšími svou moudrost a inspirujte je svou silou. Nikomu nic nevnucujte, jen vyjádřete svou přirozenou zář. Zamyslete se nad svým vztahem k otci, zda vám dal sílu, nebo naopak ubral. Vraťte si svou sílu zpět.

Panna

Pečujte o své rodinné a pracovní vztahy. Uvědomte si souvislost mezi vašimi vztahy k nadřízeným a rodičům. Možná objevíte spojitosti, které vás překvapí. Když vyléčíte svůj vztah k rodičům, sledujte, jak se to projeví ve vašem zaměstnání.

Váhy

Dejte přednost kvalitě před kvantitou. Zaměřte se na vztahy, které vám přinášejí radost a dále je posilujte. Kam směřuje pozornost, tam jde energie. Vyjádřete své hluboké pocity nějakou uměleckou formou, protože krása vás léčí.

Štír

Zaměřte se na své sny. Zapište si hlavně ty, kde se objeví vaši předci. Tyto sny mají vždy hluboký význam a mohou vám poodhalit vaše dary, které jste po svých předcích zdědili. Pořiďte si snový deník a uvidíte, jak se vaše snová paměť obnoví a posílí.

Střelec

Zamyslete se nad zeměmi, které jste již navštívili a do kterých byste se opět chtěli podívat. Tento měsíc je skvělý pro cestování, a tak udělejte vše pro to, abyste své zkušenosti v tomto ohledu rozšířili. Zaměřte se na své rodinné vztahy a vneste do nich smích a lásku.

Kozoroh

Nepracujte příliš a vytvořte si bezpečné útočiště ve své stávající rodině. Když budete mít bezpečný přístav, do kterého se budete rádi vracet, bude to mít příznivý vliv i na vaši kariéru. Posilte tedy své rodinné vztahy a naučte se více vyjadřovat své pocity.

Vodnář

Kontaktujte své přátele z dětství nebo vzdálené minulosti. Oživte tyto vztahy a vnímejte různorodé příběhy, které lidský osud přináší. Inspirujte se jimi a sami svým nejbližším ukažte, jak se dá žít jinak.

Ryby

Zamyslete se nad svým dětstvím a tím, jak vás ovlivnilo. Vneste do své rodiny nové duchovní hodnoty a vyšší projevy lásky. Jste přirození léčitelé, ale zároveň si hlídejte svou vlastní sílu. Pobývejte častěji v přírodě, která je pravým chrámem vaší duše.

Čtěte dál