Váš týden podle hvězd: 28. 12. 2020 - 3. 1. 2021

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Ujasněte si své budoucí cíle a hned od nového roku se je rozhodněte uskutečňovat. Zapomeňte na vše, co jste v minulosti prožili, protože začíná naprosto nová doba, která po vás bude vyžadovat jak vytrvalost, tak velkou přizpůsobivost.

Býk

Máte rádi jistotu a bezpečí, ale doba, ve které jsme se ocitli, vyžaduje jak nápaditost, tak velkou flexibilitu. Staňte se tvůrci nových trendů a společenských hodnot. Buďte oporou pro ty, kteří zcela ztratí životní orientaci.

Blíženci

Naučte se hledat odpovědi ve svém nitru. To je totiž to jediné, o co se můžete opravdu opřít. Vše konzultujte se svým srdcem a nebojte se s druhými své názory sdílet, přestože mohou být na první pohled zcela odlišné. Věřte si a stůjte si na svém.

Rak

Zkuste se zcela osvobodit od minulosti. Využijte všech poznatků k tomu, abyste vytvořili nový sen, který bude položen na zcela jiných základech, než jste doposud byli zvyklí. Respektujte své pocity a naučte se o nich před svými nejbližšími i mluvit.

Lev

V tomto týdnu vám doporučuji vytvořit si svůj „vision board“, kde znázorníte různými obrázky nebo hesly své nejtajnější touhy a sny. Čím konkrétnější bude, tím větší intenci bude mít. Inspirujte druhé svou dětskou hravostí a touhou žít naplno.

Panna

Vyhledávejte kvalitní informace, které se budou týkat zdokonalování vašeho zdraví a fyzické zdatnosti. Zároveň se naučte být aspoň dvacet minut v naprostém tichu, kde se můžete naučit dovednost, nechat věci být. Není nutné mít vše neustále pod kontrolou.

Váhy

Popřemýšlejte nad silou svého slova. Pokud pocítíte, že by vaše rady někomu pomohly, nebojte se vyvinout iniciativu. Zároveň se naučte více mluvit o svých citových potřebách, aby je druzí mohli uspokojit. Myslete více na sebe.

Štír

Vaše slovo umí ublížit i uzdravovat. Takovou moc máte a většina z vás o tom ví. Používejte svou mluvu moudře a zkuste odpustit aspoň jednomu člověku, na kterého se dlouhodobě zlobíte. Když odpustíte, získáte tím nejen více času, ale i více energie.

Střelec

Přestože v sobě nosíte moudrost světa, své poznatky neustále aktualizujte, abyste udrželi rytmus s tímto rychle se rozvíjejícím se světem. Neustále se učte a zajímejte se o novinky ze zahraničí. Vyhýbejte se nevyžádaným radám a buďte více trpěliví.

Kozoroh

Ponořte se hluboko do vašeho nitra a pěstuje vnitřní klid. Se svými blízkými za to více mluvte. Možná je tím příjemně překvapíte. Rozjímejte nejen nad svým nadcházejícím rokem, ale zamyslete se nad tím, kde byste byli rádi za dvacet let.

Vodnář

Zamyslete se nad svými přáteli, s kterými byste mohli i spolupracovat nebo vytvořit něco nového. Jaká je vaše vize ideální společnosti? Nebojte se dát průchod vašim odvážným snům a sdílejte je v co nejširším okruhu lidí.

Ryby

Zaměřte se na způsob, jak se svými nejbližšími komunikujete. Zřejmě nemáte problém druhé podpořit, ale jak to máte sami se sebou? Umíte mluvit o tom, co je vám nepříjemné? Dejte druhým najevo, co se ve vás děje, protože jinak se to nedozví.             

Čtěte dál