Váš týden podle hvězd: 27.5. - 2. 6. 2019

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: archiv Harper's Bazaar US

Berani

Studujte, komunikujte a pomalu se otevřete novým lidem, vstupujícím do vašeho života. Jste silné osobnosti, a tak buďte druhým příkladem tak, jak to umíte jenom vy. Popřemýšlejte o tom, kam se podívat nebo koho vzdáleného navštívit.

Býci

Zajděte s přáteli na dobrý koncert a navštěvujte přírodní místa, kde můžete nechat odpočinout svou duši. Nebuďte sami a choďte hodně do společnosti. Naučte se s druhými více mluvit a pomozte těm, kteří to potřebují. Sami si o pomoc naučte říct, pokud je to aktuální.

Blíženci

Popřemýšlejte o tom, koho můžete považovat za opravdové přátele. Prohubujte vztahy, které jdou do hloubky, a dejte spíš na kvalitu, než na kvantitu. Stále je čas změn, a tak hledejte ty správné lidi, se kterými můžete udělat tento svět lepším.

Raci

Oživte svá hluboká přátelství s lidmi, které jste dlouho neviděli. Mohou to být vzdálení příbuzní nebo přátelé ze zahraničí. Mluvte s druhými více o svém vnitřním světě, protože ne každý je tak empatický jako vy. S rodinou navštěvujte přírodní krásy.

Lvi

Otevřete se světu a poznávejte nové lidi, ze kterých mohou být přátele na celý život. Zorganizujte nějakou akci, kde se budete moci setkat s vašimi nejbližšími přáteli. Řekněte všem, na čem momentálně pracujete, a podpořte sebevědomí těch, které pokulhává.

Panny

Vytvářejte na svém pracovišti přátelské vztahy a nevyhýbejte se společným aktivitám. Můžete poznat nové přátele, kteří budou mít navíc i společné zaměření, což může výrazně prohloubit tento druh vztahů. Více se uvolněte a dovolte si mluvit i o věcech, kde se necítíte jistě.

Váhy

Vaším životním osudem není být sami a v tento čas se můžete společensky rozmáchnout. Poznávejte nové lidi a zaměřte se na dar přátelství. Kontaktujte hlavně ty, které jste buď dlouho neviděli, nebo kteří bydlí za hranicemi tohoto státu. Navštěvujte koncerty, divadla a rozhodně se nebojte seznamovat s novými lidmi.

Štíři

Váš vnitřní život je hluboký a dokážete druhé ovlivnit jak pozitivně, tak negativně. V tomto čase zkuste účinně pomoci někomu, kdo to potřebuje. Najděte ty správné spojence, se kterými se můžete opřít do odvážných změn, po kterých celý život toužíte.

Střelci

Není lepšího času na kontaktování vašich přátel ze zahraničí, než právě teď. Napište jim dopis nebo se zdokonalujte v cizích jazycích, abyste je ihned na svých cestách využili. Učte se i nadále novým oblastem zájmu, abyste je ihned mohli předávat dál.

Kozorozi

Uvědomte si lidi kolem sebe, které můžete považovat za opravdové přátele. Prohlubte tyto vztahy a vzájemně si pomáhejte. Zaměřte se na službu druhým, ale i vy sami se naučte požádat o pomoc, která vám může ulehčit vaši cestu. Okolí neposuzujte, jen rozlišujte.

Vodnáři

Využijte příznivých okolností a neustále se setkávejte s dalším lidmi, se kterými bude dobré do budoucna spolupracovat a hlavně zažít i nějakou tu legraci. Zaměřte se na přátelé ze zahraničí a rozšiřujte své pole působnosti, neboť vaším živlem je neohraničení vzduch.

Ryby

Navštěvujte různé společenské akce, večírky a semináře. Není lepšího času na seznamování se s novými lidmi, kteří se mohou stát vašimi novými přáteli. Navštivte nějakou přednášku zahraničního učitele a seznamte se sobě podobnými lidmi. Nevyhýbejte se krásám přírody a buďte otevření novým hlubším kontaktům.

Čtěte dál