Váš týden podle hvězd: 27.1. - 2.2. 2020

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Berani

Navštěvujte různé společenské akce a seznamujte se s novými lidmi. Mluvte o svých budoucích vizích a posilte vztahy, na kterých vám opravdu záleží. V partnerství vyzkoušejte v intimní oblasti něco nového.

Býci

Více se otevřete lidské společnosti a pozvěte do života nové lidi. Připomeňte si své dlouhodobé vize a popřemýšlejte o tom, s jakými lidmi by šlo něco vybudovat. Mnoho z vás prochází důležitými životními změnami, a tak není na co čekat. Buďte odvážní.

Blíženci

Definujte své dlouhodobé cíle konkrétně. Napište si seznam přání, které chcete v budoucnu prožít. Nesnažte se všechno zvládnout sami a využijte svých komunikačních dovedností a nápaditosti k tomu, abyste druhé nadchli pro vzájemnou spolupráci.

Raci

Vyjděte ze své komfortní zóny a vyzkoušejte něco nového. Vyberte si tu oblast, která vás nejvíc zaměstnává. Otevřete se větší společnosti a nebojte se, že tak ztratíte to, co jste již nabyli. Buďte více s přáteli a choďte na různé společenské večírky. Sledujte své sny.

Lvi

Udělejte tento týden něco pro svou duši. Navštivte nějaké silné místo v přírodě a zajděte tam se svými nejbližšími. Nebo se zapište na nějaký seminář, který bude věnován práci se sny nebo podobným tématům. Malujte, tancujte a žijte naplno.

Panny

Zaměřte se na své instinkty a nesnažte se mít všechno pod kontrolou. Více důvěřujte svým pocitům a zřejmě si ušetříte mnoho zbytečné námahy. Neživte strach, ale odvážně vykročte k pozitivním změnám ve svém životě. Pobývejte hodně v přírodě. 

Váhy

Naučte si říkat o pomoc. Posilte své sebevědomí ve skupině přátel, kde se můžete zcela uvolnit. Nic neodkládejte a zbavte se svého zlozvyku neustále dokola o něčem přemítat. Je to rok činů a vy máte jedinečnou možnost potkat ty správné lidi. Udělejte první krok.

Štíři

Investujte do své duše a věnujte se činnostem, které vás propojí více s jednotou života. Více pobývejte s lidmi, se kterými můžete záhady života sdílet. Ve svém sexuálním životě vyzkoušejte něco nového.

Střelci

Neustále rozšiřujte své duchovní obzory, přestože mnoho z vás má v tomto ohledu docela jasno. Pobývejte se s lidmi inspirativními s velkým filozofickým rozhledem. Pobývejte častěji na čerstvém vzduchu a navštěvujte krásy přírody v Čechách i mimo ně.

Kozorozi

Pravidelně cvičte a vyhýbejte se ztuhlosti nejen své mysli, ale především těla. Pokud ještě necvičíte jógu, začněte s ní teď hned. Nepodléhejte obavám a buďte v činorodém pohybu. Postupujte krok za krokem a připravujte se na kvantový skok.  

Vodnáři

Nadále oslavujte a užívejte si vstup do svého nového osobního roku. Čekají vás zajímavé roky, a tak se naplno ponořte do uskutečňování vašich odvážných snů a vizí. Spojujte se s lidmi, kteří vám pomohou vaše vize uskutečnit.

Ryby

Více pobývejte s lidmi, které máte opravdu rádi. Často máte tendenci druhé zachraňovat nebo jim neustále pomáhat. Otevřete se nově příchozím přátelům a lidem, kteří budou nápomocni vám. Budete-li mít v některých vztazích zmatek, požádejte sny o vyjasnění.

Čtěte dál