Váš týden podle hvězd: 27. 9. – 3. 10. 2021

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Nesnažte se zavděčit všem. Respektujte cesty druhých, ale nenechte si do svých záležitostí příliš zasahovat. Stejně si nakonec uděláte vše po svém, a tak se zbytečně nestresujte. Naslouchejte druhým, aniž byste si jejich názory brali příliš osobně. 

Býk

Nastal čas zrevidovat vaše partnerské, rodinné a obchodní vztahy. Můžete napravit minulost, ale zatím se nepouštějte do velkolepých projektů. Je dobré něco nového začít v mysli a upravovat si prostředí tak, aby váš následný první krok byl trefou do černého.

Blíženci

Vytvořte si svou vlastní nástěnku přání a zkuste ji umělecky ztvárnit. Najděte si různá hesla, obrázky a fotky, které korespondují s vašimi nejtajnějšími sny. Dejte ji pak na místo, kde ji budete mít často na očích. Vězte, že vše je v životě možné.

Rak

Vytvářejte si tento týden své osobní rituály, které prodchnou váš každodenní život. Když půjdete spát, navažte kontakt se zdrojem snů. Při chůzi cvičte bdělou pozornost a při sezení mějte narovnaná a uvolněná záda. Každý moment vašeho dne může být posvátný.

Lev

Vnášejte světlo a naději tam, kde u vašich bližních sídlí pochybnosti a tma. Dejte do svých vztahů své nejlepší kvality, ale zároveň neztrácejte čas s lidmi, kteří si vaší pozornosti neváží. Všechny zprávy, e-maily a slova druhých si ověřujte, aby nedošlo k nedorozumění.

Panna

Zkuste vzlétnout jako orel nad svým osobním životním příběhem. Nahlédněte na svou minulost, přítomnost i potenciální budoucnost. Jste to vy, kdo tvoří váš svět a kdo si vybírá, jaké úkoly bude chtít zvládat. Vybírejte moudře a nesnažte se stihnout vše.

Váhy

Obklopte se lidmi, které máte nejradši, a vzpomeňte si na ty, které jste měli hodně rádi, ale vaše životní cesty se daly jiným směrem. Obnovte přátelství, které bylo kdysi vynikající, ale v důsledku vaší nedostatečné pozornosti téměř vymizelo.

Štír

Připomeňte si své nejvyšší životní záměry, které jste kdysi měli. Rozjímejte nad svým životem, a pokud mu chybí šťáva, definujte si vyšší cíle. Vnášejte do všeho jasnost, ale zároveň nebuďte ve svých názorech příliš nekompromisní, abyste neztratili své spojence.

Střelec

Zamyslete se nad svým talentem druhé inspirovat svými postřehy, názory i humorem. Jste rození učitelé, a tak si představte, co byste druhým nejraději předávali nebo k čemu byste je iniciovali. Dejte průchod své moudrosti a nebojte se ji druhým ukázat.

Kozoroh

Zamyslete se nad tím, jak umíte druhým projevovat lásku. Naučte se svou náklonnost projevovat nejen svým ryze praktickým způsobem, ale naučte se své nejbližší podporovat svými doteky i slovy. Zaměřte se na to nejlepší, co ve svých bližních vidíte.

Vodnář

Překvapte něčím krásným svého partnera nebo své rodinné příslušníky. Udělejte pro ně něco, o čem víte, že po tom dlouhodobě touží, ale zároveň víte, že to nebudou očekávat. Využijte svou nápaditost i originalitu a sami investujte do svého osobního rozvoje.

Ryby

Zaměřte se na všechny sny, ve kterých se vám zdálo o vašich partnerech, rodinných příslušnících nebo kolezích z práce. Mohou být nejen léčivé, ale můžete tak získat důležité vhledy, které vám mohou ušetřit spoustu energie. Kupte si něco hezkého i symbolického.   

Čtěte dál