Váš týden podle hvězd: 27. 7. - 2.8. 2020

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Zaměřte se tentokrát na své fyzické tělo. Pokud dáváte přednost posilování a sportu, vyzkoušejte jógu nebo protahovací cviky. Probuďte své sexuální kanály a dejte průchod své vášni. Zároveň se otevřete jiným pohledům na život a experimentujte.

Býk

Užívejte si letního počasí a vykročte ze své komfortní zóny. Zkuste koupaliště nebo jiná krásná přírodní místa, na kterých jste ještě nebyli. Zkoumejte zdravé hranice ve svých vztazích a snažte se být přizpůsobivějšími, aniž byste museli zrazovat sami sebe.

Blíženci

Zaměřte se na své fyzické tělo a zkuste ho posílit. To posílí i vaši mysl, která občas trpí silnými pochybnostmi. Jste v čase Lva, a tak rozviňte v sobě zdravou sebedůvěru. Nebojte si druhým říkat to, co si doopravdy myslíte.

Rak

Nastal čas se naplno ponořit do všech aktivit, které jsou pro vás důležité. Nezanedbávejte své koníčky, přestože můžete cítit velkou zodpovědnost k vašim rodinným příslušníkům. Stůjte si více za svým a s druhými o svých pocitech více mluvte.

Lev

Naplno jste se ocitli ve svém čase, a tak dejte průchod své vášni a investujte do sebe. Nenechte se nikým ani ničím odradit. Žijete jen jednou, a tak neztrácejte čas odkládáním snů na zítřek. Ujměte se vedení, protože to vás činí přitažlivými.

Panna

Zapomeňte na povinnosti, práci a úkoly, kterými vás často zasypává vaše vlastní mysl. Rozhodněte se investovat do sebe. Dejte průchod svým vášním a dovolte si užívat života. Více se věnujte svým zájmům a sebe postavte na první místo.  

Váhy

Žijte naplno a tentokrát se více zaměřte sami na sebe. Vztahy, které nejsou rozhodně v rovnováze přehodnoťte a pracujte s „časovou frekvencí návštěvnosti“ tak, abyste se cítili v harmonii. Nemyslete příliš za druhé a dejte přednost svým citovým potřebám.

Štír

Buďte rozhodní, ale soucitní ve svých činech. Dělejte druhým to, co si sami přejete, aby druzí dělali pro vás a ve svých vztazích hledejte co největší rovnováhu. Nebojte se otevřít ožehavá témata a dejte druhým i sobě šanci pro změnu.

Střelec

Cestujte na místa, na kterých jste ještě nebyli a nechte se inspirovat lidmi, kteří tam žijí. Pokud zrovna cestovat nemůžete, učiňte to tak ve svých představách, které se jednoho dne splní. Naučte se novému řemeslu, umění nebo koníčku a důvěřujte si.

Kozoroh

Ukončete vše, co již nepatří do vašeho současného života. Buďte rozhodní a soucitní zároveň. Často se tento týden sami sebe ptejte: „Čeho bych nejvíc litovala, kdybych tento život nestihla?“. Pokud něco takového objevíte, na nic nečekejte.

Vodnář

Zaměřte se především na své přátelské a pracovní vztahy. Možná nastal čas některé z nich přehodnotit a učinit výrazné změny. Zamyslete se rovněž nad svými zdravotními návyky a něco dobrého pro své tělo udělejte.

Ryby

Oceňte ve svém životě vše, co se vám povedlo. Rozhodněte se pomáhat jen těm, kteří vás svou přítomností nevyčerpávají. Myslete více na sebe a dovolte si udělat ve svém životě takové změny, které vám do života přinesou radost a naplnění.

Čtěte dál