Váš týden podle hvězd: 27. 4. - 3. 5. 2020

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Užívejte si života a nalaďte se na probouzející síly přírody. Nastal čas radosti, plodnosti a oslav. Tento týden je jeden z osmi ohňových svátků, a tak se vyplatí jít k někomu na návštěvu a pořádně to oslavit. Tančete, smějte se a berte život s humorem. 

Býk

Nejenže nastal váš čas, a tak oslavy života mohou běžet v plném proudu, ale navíc se probouzí příroda do své plné síly. Pobývejte co nejvíce v lesích, protože tam se může odehrávat více, než je běžným okem spatřeno. Použijte svůj neomylný instinkt. 

Blíženci

Zahoďte všechny chmurné a vážné myšlenky a dovolte se bezstarostně smát. Pokud však budete chtít začít něco nového a bláznivého, vše dobře promyslete. Důležité není jen začít, ale především vytrvat. Budete-li mít možnost, vyzkoušejte v sexu něco nového. 

Rak

Užívejte si posvátného času, který se blíží. Je jeden z osmi hlavních keltských nebo i slovanských svátků, kdy se probouzejí tajemné síly přírody a vášně. Radujte se ze společnosti svých nejbližších a postarejte se, aby bylo co pít i jíst. Bude se hodně slavit. 

Lev

Probuďte v sobě své tvůrčí síly a poddejte se magii lásky. Své dojmy zkuste vyjádřit svým typickým osobitým způsobem. Milujte a budete milováni. Zapomeňte na chvilku čím se svět trápí a svou pozornost nasměrujte na zábavu. Užívejte si života naplno. 

Panna

Pokud se již dlouho neustále zaobíráte příliš pochmurnými zprávy ze světa, vypněte na chvilku televizi a nečtěte noviny. Vše se k vám stejně ve správný čas dostane. Více se smějte a obklopte se lidmi, kteří se umí smát. Sledujte kolik druhů humoru na světě existuje. 

Váhy

Příroda se probouzí a její síly se stupňují. Užívejte si přibývajících sil, které se mohou vyznačovat i větší tělesnou touhou. Zkuste něčím svého partnera překvapit nebo si pořiďte něco, co váš sexuální život obohatí. Nastal čas vhodný pro vše nové.

Štír

Na chvilku odhoďte touhu odhalovat různé konspirační scénáře, spojené se světem. Více si užívejte a radujte se z toho, na čem je většina z vás doslova závislých, a to je hluboké naplnění ze sexuálního spojení s vaším partnerem. Užijte si to. 

Střelec

Je jeden z osmi hlavních ohnivých svátků v roce. Jste ohnivé znamení, a tak využijte této příležitosti a najděte si čas i místo na oslavy. Možná vás bude teď méně, ale to nemusí ztratit nic na kvalitě. Možná naopak. 

Kozoroh

Na chvilku zahoďte všechny starosti a neustálý pocit zodpovědnosti, že vše záleží jen na vás. Uvolněte se, více se smějte a nebuďte tentokrát tolik sami, přestože je to vaše celkem oblíbená činnost. Ponořte se s radostí  do něčeho nového a potěšte své tělo.  

Vodnář

Zorganizujte nějaké setkání, kde se budete moci pobavit s dobrým okruhem svých přátel nebo rodiny. Nastal vhodný čas se do něčeho nového pustit. Do něčeho, na co máte odvahu jen vy, protože vidíte tak daleko. Nastal čas činů. 

Ryby

Pobývejte často v chrámu přírody, neboť ta slaví jeden z osmi nejsilnějších svátků v roce. Naslouchejte šepotu stromů a čerpejte životní sílu, která je nám darována od nepaměti. Buďte bdělí vůči svým snům, protože ty mohou nabývat na síle. Nastal čas se do něčeho nového pustit.

Čtěte dál