Váš týden podle hvězd: 27. 12. 2021 – 2. 1. 2022

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Nastal čas ve vašem životě vytvořit prostor pro to nové. Hodně uklízejte a šetřete se svou energií, abyste u svých dlouhodobých záměrů vytrvali. Zkuste si vytvořit nástěnku ročních předsevzetí a pusťte se krok od kroku k uskutečňování svých nejtajnějších snů.

Býk

Popřemýšlejte o tom, co byste chtěli ve svém životě zanechat svým potomkům a čeho byste rozhodně nechtěli na smrtelné loži litovat. Žijte, jak nejlépe dovedete, protože se vše zapisuje na „neviditelný účet“ a naprosto vše se počítá.

Blíženci

Nebojte se vkročit na neznámá území, v přeneseném slova smyslu. Překročte svou komfortní zónu a jděte vstříc svým životním cílům a snům, přestože necítíte žádnou jistotu. Vězte, že jedinou jistotou, kterou v životě máte, je změna.

Rak

Popřemýšlejte o tom, v čem spočívá váš největší strach, a až ho vystopujete, zkuste ho překonat. Anebo se záměrně zabývejte činnostmi, při kterých můžete tento strach konfrontovat. Poučte se ze své minulosti a mějte odvahu být zcela sami sebou.

Lev

Vnášejte radost a veselí do svého okolí tak, jak to umíte jenom vy. Vyhýbejte se všem nesmyslným sporům a debatám, které někteří lidé budou chtít vyvolat jen proto, aby si obhájili svou vlastní nejistotu. Dívejte se na všechny lidi očima soucitu a zaměřte se na to dobré.

Panna

Pokud získáte pocit, že vaše touhy a sny jsou vzdálené realitě, vraťte se ke své osvědčené technice malých krůčků. Rozložte si následující rok na jednotlivé části a vypracujte pečlivě plán, jak nenásilně svých dlouhodobých cílů dosáhnete.

Váhy

Možná stojíte před důležitým rozhodnutím a je pravdou, že pokud budete dlouho otálet s důležitými kroky ve svém životě, o kterých již dávno víte, že mají být učiněny, bude vám jen hůř. Seberte všechnu sebedůvěru a mějte odvahu skočit do neznáma.

Štír

Připomeňte si svou velkou moc ovlivňovat své bezprostřední okolí svými momentálními pocity a náladami. Vezměte odpovědnost do svých rukou a pomozte všem, kteří upřímně hledají pravdu ve svém vlastním nitru. Mějte se svými bližními větší trpělivost.

Střelec

Rozhodněte se se po celý příští rok věnovat nějaké duchovní praktice nebo meditaci. Uvědomte si, s čím opravdu rezonuje vaše vnitřní bytost, a pusťte se do velkolepé vnitřní práce, která se vyplatí. Zkuste navštívit zemi, ve které jste dosud nebyli.

Kozoroh

Na nic moc nečekejte, ale zároveň respektujte limity svého fyzického těla. Rozložte si síly, abyste vydrželi až do zdárného konce všeho, co jste si určili jako hlavní cíle následujícího roku. Hodně vyklízejte a snažte se darovat druhým vše, co nepoužíváte.

Vodnář

Uvědomte si, co pro vás znamená opravdová svoboda. Udělejte vše, co je ve vašich silách, abyste všechna omezení postupně ze své životní cesty odstranili. Na druhou stranu se naučte disciplíně, která vás přenese přes všechny překážky.

Ryby

Snažte se propojit své nejtajnější sny s realitou. Nečekejte na to, až přijde ten nejideálnější okamžik, ale sami se ponořte do tvoření své ideální budoucnosti. Zažívejte ve svém nitru naplnění a vděčnost za všechno, o čem si myslíte, že ještě nemáte, a ono se to ve správný čas uskuteční.

Čtěte dál