Váš týden podle hvězd: 26.8. - 1.9. 2019

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Berani

Nenechte se znechutit z malicherností, které po vás vyžadují určití lidé a připomeňte si své dalekosáhlé vize a touhy. Pak vám plnění různých nesmyslných povinností půjde víc od ruky. Jednejte upřímně a přímo, protože to je vaše největší síla.

Býci

Pokud jste se v minulých dnech rozhodli pro nějaký velký projekt, nastal čas pro energické začátky. Nenechte se strhnout vašim okolím a spěchejte pomalu, ale soustavně. Vrhněte se na plnění všech nepříjemných praktických detailů, které vám v budoucnosti ulehčí vaši cestu.

Blíženci

Tento týden bude nabitý různými emocemi a možná i určitou netrpělivostí. Přestaňte o věcech příliš přemýšlet, ale své nápady ihned realizujte. Bez činu jsou vaše skvělé nápady jen pouhou fantazií. Důvěřujte si a na základě toho jednejte.

Raci

Nenechte se rozhodit malicherností vašich bližních a v žádném případě se nenechte druhými vyprovokovat. Raději své emoce vložte do něčeho smysluplného. Hodně uklízejte a dělejte pro vás smysluplné věci. Usilovná práce vám může dělat hodně dobře.

Lvi

Čas narozeninových oslav je pryč, a tak se vrhněte do energického naplňování vašich předsevzetí. Když se vám podaří dobrý začátek, ušetříte tak spoustu energie a budete mít skvěle nakročeno ke splnění všech vašich snů. Vyhýbejte se impulsivnosti a pocitům frustrace.

Panny

Vyzkoušejte něco nového v práci nebo v přístupu k vašemu zdraví. Mnoho z vás se zajímá o zdravý životní styl, a tak experimentujte. Zkuste také nějakou novou detoxikační metodu, protože se blíží novoluní ve vašem znamení.

Váhy

Tento týden se zaměřte na harmonizaci vašich vztahů na pracovišti. Může to být celkem divoký týden, protože mnoho lidí se může cítit pod určitým neuvědomělým tlakem emocí, které nejdou snadno ovládnout. Vaše přirozené diplomatické dovednosti mohou nyní přijít vhod mnoha lidem.

Štíři

Vrhněte se s plnou vervou řešení všech praktických problémů, které by vám v budoucnosti mohly bránit v úspěchu. Vyzkoušejte nějaký půst nebo celkovou detoxikaci vašeho těla. Blíží se novoluní v Panně, které přeje všem možným léčivým procedurám.

Střelci

Mnoho z vás se může začít cítit poněkud frustrovaně, což může souviset se zvýšeným kolektivním kritickým myšlením a narůstajících pracovních povinností, které musí být řešeny ihned. Dejte si pozor na své sice trefné a dobře míněné, ale často zraňující poznámky.

Kozorozi

Pokračujte v práci a vrhněte se na to, co je nejdůležitější. Nesnažte se zvládnout všechno, ale spíš se rozhodněte pro nejefektivnější způsob práce. Připomeňte si své dlouhodobé cíle a dejte své každodenní práci smysl. Můžete toho hodně zvládnout, ale pro některé z vás to bude vyžadovat soustavnou snahu.

Vodnáři

Zaměřte se na nové pracovní výzvy i na své fyzické zdraví. Občas lítáte příliš vysoko a na své tělo zapomínáte. Vyzkoušejte nějaký nový druh detoxikace, stravy nebo cvičení. Zapište se na kurs jógy, kde bude dobrá společnost lidí. V práci se snažte prosadit vaše inovativní nápady.

Ryby

Nebojte se projevit své pocity přímo, protože někteří lidé na vás mohou tento týden tlačit. Mnoho lidí se ve vás mohou plést, protože stále vypadáte tak, že vám nic nevadí. Jste vnitřně však hodně komplikovaní a tak se ve vás nemusí člověk hned vyznat. Naučte se říkat „ne“ bez pocitu viny a určete si dlouhodobé priority, přestože mnoho z vás žije v bezčasí.

Čtěte dál